Şimdi çok pişmanlar

Çalıştıkları Erülkü Market’ten parasını ödemeden aldıkları eşyaları evlerine götüren 4’ü kadın 5 çalışan mahkemelik oldu

Şimdi çok pişmanlar
banner432
Lefkoşa, Demirhan’da, faaliyet gösteren Erülkü Süpermarket çalışanı olan Gülseren Köse, Ebru Balıkçı, Emine Kılıç, Berivan Akmeşe ve Emrah Dinler, hırsızlık yaptıkları iddiasıyla dün Lefkoşa’da mahkemeye çıkarıldı.
Zanlıların, müstahdem olarak çalıştıkları marketten almış oldukları eşyaların parasını ödemeden ayrıldıkları iddia edildi.
Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren Polis, zanlılar Gülseren Köse, Ebru Balıkçı, Emine Kılıç, Berivan Akmeşe ve Emrah Dinler’in 11 Haziran tarihinde Lefkoşa, Demirhan’da, faaliyet gösteren ve müstahdemi oldukları Erülkü Süpermarket isimli iş yerinden almış oldukları yoğurt, patates ve kiraz gibi çeşitli ürünleri kasadan geçirmeyerek çaldıklarının tespit edilmesi üzerine tutuklandıklarını söyledi. Polis zanlıların mesele ile ilgili olarak gönüllü ifade verdiklerini ve daha öncede birçok kez aynı şekilde kasadan ödemeden eşya aldıkları beyanında bulunduklarını söylediler. 

“Polise her şeyi anlattık…”
Polis, başlatılan soruşturmanın henüz tamamlanmadığını geriye dönük muhasebe incelemesi ve kamera kayıtlarının inceleneceğini belirterek zanlıların soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti. 
Polis şahadetinin ardından söz alan zanlılar pişman olduklarını ve her şeyi polise anlattıklarını belirttiler. Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Mesut Mesutoğlu zanlıların soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi. 
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2016, 10:18

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner455

banner460