banner564

Sıra sorunu yaşanmayacak 

banner587

Turizm Beldesi Alsancak’a elektronik ödeme kolaylığı geliyor

Sıra sorunu yaşanmayacak 
banner598

 Hayata geçirdiği birbirinden farklı ve yenilikçi hizmetlerle bankacılık alanında KKTC’ye model olmaya devam eden Near East Bank, Kiosk Ödeme Sistemi’ni Yiğitler Köyü’nden sonra Turizm Beldesi Alsancak’a da kurdu. 

Near East Bank ve Alsancak Belediyesi işbirliğinde Alsancak’a kurulan Kiosk Ödeme Sistemi sayesinde, bölge sakinleri Alsancak Belediye’sine gitmelerine gerek kalmadan, sıra sorunu yaşamadan  belediyeye olan tüm ödemelerini  kredi kartlarından veya nakit olarak yapabilecekler. PayPoint firmasının adaya getirttiği Kiosk Ödeme Sistemleri, özellikle çalışanlara oldukça kolaylık sağlıyor. Bölge insanına dilediği zaman hiçbir ek ücret ödemeden fatura ödeme olanağı sağlayan yeni sistemle tasarruf edilen zamanla yaşam kalitesinin artırılması hedefleniyor.  
Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan Kiosk Ödeme Sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu veya belediye trafik cezasını ödeyebilir, ödeme tamamlanınca makbuz yazıcısından makbuzlarını anında alabilir. 

banner594
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473