banner564
banner556

Temaslarda bulunacak

RTÜK Başkanı Dursun, YYK’nın davetlisi olarak KKTC’ye geldi

banner587
Temaslarda bulunacak
Türkiye Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, Yayın Yüksek Kurulu’nun (YYK) davetlisi olarak  KKTC’ye geldi.  Dursun ve beraberindeki heyet, bugün ziyaretlerde bulunacak ve YYK üyeleri yanında özel televizyonların temsilcileriyle toplantıda bir araya gelecek. RTÜK Başkanı Davut Dursun, Başkan Yardımcısı İlker Ilgın, İzleme Değerlendirme Dairesi Başkanı Emir Ulucak, İzin ve Tahsisler Dairesi Başkanı Muhsin Kılıç ile RTÜK Üyesi Nurullah Öztürk’ten oluşan RTÜK heyeti, TC Lefkoşa Büyükelçiliği Müsteşarı Ayşegül Kandaş Aksoy’a nezaket ziyaretinin ardından Başbakan Özkan Yorgancıoğlu tarafından kabul edilecek. 
RTÜK heyeti, temasları çerçevesinde YYK Başkanı İlkay Diren ve üyelerle tematik yayınlar, Türkiye televizyonlarının reklam yayınları ve DVB-T yayınlara geçiş gibi konuları görüşecek.
RTÜK ile YYK heyetlerinin toplantısı daha sonra özel televizyonların temsilcilerinin katılımıyla devam edecek. RTÜK Başkanı Davut Dursun ve heyeti, bu akşam saat 19.00’da KKTC’den ayrılacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2014, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473