banner564
banner556

Tören nedeniyle bazı yollar kapalı

Lefkoşa ve Gazimağusa’da bazı yollar, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü tören provaları nedeniyle bugün ve törenin yapılacağı cumartesi günü trafiğe kapalı olacak.

Tören nedeniyle bazı yollar kapalı
Lefkoşa’da Gönyeli çemberiyle Kıbrıs gazetesi arasında kalan yol bugün sabah saat 08.15’ten tören provasının sona ereceği saate ve 30 Ağustos Cumartesi günü de saat 08.00’den törenin sona ereceği saate kadar trafik akışına kapatılacak.
Bu tarih ve saatlerde Yeni Organize Sanayi Bölgesi’ne gitmek isteyen sürücüler için, Altınbaş Petrol istasyonu önündeki yol kavşağı ile Cezaevi kavşağından kontrollü olarak trafik akışı sağlanacak.
Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt’dan gelecek araç sürücüleri de şehir merkezine giden yol güzergahlarını kullanarak ulaşımlarını sağlayabilecek.
Gazimağusa’da ise bugün saat 16.30’dan tören provasının sona ereceği saate kadar Fazıl Polat Paşa Bulvarı ve cumartesi günü de saat 16.00’dan törenin sona ereceği saate kadar, Fazıl Polat Paşa Bulvarı, Fevzi Çakmak Bulvarı ve İlker Karter Caddesi ile Baykal çemberi trafik akışına kapatılacak.
Polis, bu tarih ve saatlerde trafik akışını engellememek için sürücülerin belirtilen yollara park etmemeleri, trafik işaret ve işaretçilerine uymalarını istedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2014, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner468