banner493

Uçakta mastürbasyon iddiası 

THY’nin İstanbul-Ercan uçuşunda bir yolcunun edepsizliği ortalığı karıştırdı

Uçakta mastürbasyon iddiası 
banner432

Suna ERDEN

   Türk Hava Yolları’nın 26 Ağustos 2019 günü Washington-İstanbul-Ercan, TK 0962 seferinde, kızı ile uçan E.K isimli kadın yolcunun, yanlarında oturan bir erkeğin cinsel organı ile oynamaya ve mastürbasyona başlaması üzerine bir resim çekerek kabin amirine gizlice şikâyet ettiği bildirildi.
   İddiaya göre; kabin amiri şikâyetçi kadın ile kızının koltuklarını değiştirmekle birlikte, durumu pilota bildirmiyor.
   Şikâyetçi yolcunun form doldurmasına yardımcı olan hostesin, pilotu haberdar etmemesi yüzünden, uçakta mastürbasyon yaptığı iddia edilen ve kimliği henüz bilinmeyen şahıs Ercan’dan ülkeye giriş yaptı
  E.K. isimli kadının 26 Ağustos tarihinde Demirhan Polis Karakolu’na giderek şikâyetçi olduğu öğrenildi.
E.K.’nin şikâyetinde, 16 Ağustos’ta saat 20.52 sıralarında15 yaşındaki kızı ile birlikte Türk Hava Yolları’na ait uçağın 25 B ve 25 C koltuklarında yan yana oturduklarını, üçüncü koltukta oturan 30’lu yaşlarda bir adamın koltuğun plastik tepsisini açtıktan sonra, cinsel organını dışarı çıkarıp, mastürbasyon yaptığını söyledi.
Yapılan şikâyet üzerine soruşturma başlatıldığı, kamera görüntülerinin incelendiğini ancak henüz söz konusu şahsın tespit edilemediği belirtildi.  

banner512
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatanperver
vatanperver - 2 yıl Önce

Sayet bu iddia dogru ise ulkeye hos geldin SAPIK diyebiliriz.

Devrim
Devrim - 2 yıl Önce

Amerikan medyasına da yansıyan haberlere göre, olay geçtiğimiz hafta Perşembe günü yaşandı.

Adı açıklanmayan 46 yasındaki kadın yolcu, British Airways'in Jamaika-Londra seferinde, uçak seyir halindeyken üstündeki giysileri çıkarıp kendi kendine cinsel içerikli davranışlar sergilemeye ve mastürbasyon yapmaya başladı.

Aşırı alkollü olduğu sanılan kadın, Londra'ya inen uçak ekibinin olayı polise haber vermesinin ardından inişte gözaltına alındı.

Bu kadar basit işte

banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner465

banner460