banner556

Diva Bodrum’u salladı

Türk Sanat Müziği'nin yaşayan efsanesi Bülent Ersoy, kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı

Diva Bodrum’u salladı

 Türk Sanat Müziği'nin yaşayan efsanesi Bülent Ersoy, Kerki ve Solfej'in düzenlediği açık hava yaz konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı.

Günler öncesinden biletleri tükenen konserde, Diva Bülent Ersoy kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Gülşah Saraçoğlu imzalı beyaz kıyafetiyle sevenlerinin karşısına çıkan Diva Bülent Ersoy, kıyafetini Güney Afrika Cape Town'dan getirttiği etnik egzotik takıları ile tamamladı.
Başlık, bileklik ve kolyeden oluşan takılar için Güney Afrika, Cape Town'a asistanını gönderen Diva, takıların fiyatını ise gazetecilerin tüm ısrarına rağmen söylemedi.
Gazetecilerin "Bülent Hanım, sadece Afrika uçak biletinin 20 bin TL olduğunu öğrendik, yine mi üzerinizde servet yatıyor söyler misiniz lütfen" şeklindeki ısrarlı sorularını "para söylenmez ayıptır" diyerek yanıtsız bırakan Ersoy, bu konuda adeta ser verip sır vermedi.

"Birbirimizi hep sevdik"
Bülent Ersoy, Bodrum konserinde ilk kez Zeki Müren'in "Şimdi Uzaklardasın" şarkısını okudu ve "47 senelik musiki hayatımda ilk kez merhumun bir eserini okuyorum. Nazik, kibar, hassas; sanata ve gerçek sanatkara değer veren bir insandı. Sahnenin getirdiği bazı atraksiyonlar olur, ama onlar çoğu zaman gerçek değildir, birbirimizi hep sevdik" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner472