Rekabet ve eğlence bir arada

Merit Poker tarafından düzenlenen son derece renkli ve keyifli geçecek Gangsters & Chicago turnuvası, dünyaca ünlü oyuncuların katılımı ile 20 Eylül’de başlıyor

Rekabet ve eğlence bir arada
Merit Crystal Cove Hotel & Casino’da profesyonel oyuncuları bir araya getiren yılın en büyük Merit Poker etkinliği, 2 milyon dolar garantili Gangsters & Chicago poker turnuvası, 20 Eylül - 2 Ekim arasında gerçekleşecek. 
Turnuvaya özel dünya starı Arash ve Rusya’nın birbirinden ünlü sanatçılarının A-Studio, Leonid Agutin ve Timati’nin muhteşem konserleri, plaj partileri, sınırsız eğlence ve nefes kesen Akdeniz doğası buraya dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerin unutulmaz bir tatil geçirmelerini sağlayacak. 
Oyun severler tarafından şimdiden yoğun ilgi gören Merit Poker etkinliğine efsanevi Antonio Esfandiari ve poker dünyasında tanınmış birçok oyuncu da katılacak. 
Son derece renkli ve keyifli geçecek Gangsters & Chicago turnuvası rekabeti ve eğlenceyi bir arada yaşamak isteyenlerin buluşma noktası olacak. 
Standartlar üstü hizmet odaklı anlayışla, beklentileri memnuniyete dönüştüren dinamik kadrosu ve keyif veren atmosferi ile Merit Poker herkesin gözdesi olmakla birlikte, Kuzey Kıbrıs’ın uluslararası arenada tanıtılmasına büyük katkı sağlıyor. 
Kıbrıs’ta uluslararası standartlarda organizasyon yapabilecek altyapıyı oluşturan ve KKTC turizmine farklı bir soluk getirmenin haklı gururunu yaşayan Merit Poker dünya eğlence merkezi olma yolunda.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2016, 09:53

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER