Barış için yarıştılar

20 Temmuz Barış Kupası Taekwondo müsabakaları dün yapıldı

Barış için yarıştılar
20 Temmuz Barış Harekâtı anısına düzenlenen Barış Kupası Taekwondo Karate Budo KIRIŞ Şampiyonası dün yapıldı.  Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılan yarışmada dereceye girenlere ödüllerini, Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen ile federasyon, bölge ve kulüp temsilcileri verirken, Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin, Sevtap Keskin ve Pınar Akarpınar başkanlığında, Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

Bayanlar Sudo El Kırışı
1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Natalya Dergaus 3.Özlem Tomak 
2.Kategori: 1.Huriye Kaya 2.Elena Pakhomova 3.Betül Ceylan
3.Kategori: 1.Dasha Gordeev 2.Melisa Ertürk 3.Tuğba Şener
4.Kategori: 1.Hayat Keskin 2.Katerina Dergaus 3.Sevgi Yılmaz
5.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.İrina Dergaus 3.Sibel Sönmez
Erkekler Sudo El Kırışı
1.Kategori: 1.Nikita Gordeev 2.Yunus Emre Tomak 3.Tan Keskin
2.Kategori: 1.Yasin Tomak 2.Tomas Main 3.Atakan Ergin
3.Kategori: 1.Kuday Kaya 2.Mehmet Turkuk 3.Taner Kara
4.Kategori: 1.Dimitry Gordeev 2.İgor Dergaus 3.Ümit Uzun
Bayanlar Yopçaçirigi Ayak Kırışı
1.Kategori: 1. Pınar Akarpınar 2. Özlem Tomak   3. Natalya Dergaus
2.Kategori: 1. Elena Pakhomova 2. Huriye Kaya 3. Betül Ceylan
3.Kategori: 1. Melisa Ertürk 2. Dasha Gordeev 3. Tuğba Şener
4.Kategori: 1. Katerina Dergaus 2. Hayat Keskin 3. Sevgi Yılmaz
5.Kategori: 1. İrina Dergaus 2. Açelya Ergin 3. Sibel Sönmez
Erkekler Yopçaçirigi Ayak Kırışı
1.Kategori: 1. Yunus Emre Tomak 2. Tan Keskin 3. Nikita Gordeev
2.Kategori: 1. Atakan Ergin 2. Tomas Main 3. Yasin Tomak
3.Kategori: 1. Mehmet Turkuk 2. Kuday Kaya 3. Taner Kara
4.Kategori: 1. İgor Dergaus 2. Ümit Uzun 3. Dimitry Gordeev

Bayanlar Tümyoyopçagi Ayak Kırışı
1.Kategori: 1. Pınar Akarpınar 2. Özlem Tomak   3. Natalya Dergaus
2.Kategori: 1. Elena Pakhomova 2. Huriye Kaya 3. Betül Ceylan
3.Kategori: 1. Melisa Ertürk 2. Dasha Gordeev 3. Tuğba Şener
4.Kategori: 1. Hayat Keskin 2.Katerina Dergaus 3.Sevgi Yılmaz
5.Kategori: 1. İrina Dergaus 2. Açelya Ergin 3. Sibel Sönmez
Erkekler  Tümyoyopçagi Ayak Kırışı
1.Kategori: 1. Tan Keskin 2. Yunus Emre Tomak 3. Nikita Gordeev
2.Kategori: 1. Tomas Main 2. Yasin Tomak 3. Atakan Ergin
3.Kategori: 1. Mehmet Turkuk 2. Kuday Kaya 3. Taner Kara
4.Kategori: 1. Dimitry Gordeev 2. Ümit Uzun 3. İgor Dergaus
Bayanlar Tümyoapçagi Ayak Kırışı
1.Kategori: 1. Pınar Akarpınar 2. Natalya Dergaus 3. Özlem Tomak  
2.Kategori: 1. Huriye Kaya 2. Elena Pakhomova 3. Betül Ceylan
3.Kategori: 1. Dasha Gordeev 2. Melisa Ertürk 3. Tuğba Şener
4.Kategori: 1. Katerina Dergaus 2. Hayat Keskin 3. Sevgi Yılmaz
5.Kategori: 1. Açelya Ergin 2. İrina Dergaus 3. Sibel Sönmez
Erkekler   Tümyoapçagi Ayak Kırışı
1.Kategori: 1. Nikita Gordeev 2.Yunus Emre Tomak 3.Tan Keskin
2.Kategori: 1. Yasin Tomak 2.Tomas Main 3.Atakan Ergin
3.Kategori: 1. Kuday Kaya 2.Mehmet Turkuk 3.Taner Kara
4.Kategori: 1. Dimitry Gordeev 2. İgor Dergaus 3. Ümit Uzun

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2015, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER