Gözlerimiz Dünya Şampiyonası’nda

Kemal, Devrim ve Ali Osman Dünya Arenası’nda mücadele edecek

Gözlerimiz Dünya Şampiyonası’nda
banner432
11 Mayıs tarihinde (bugün) başlayacak olan FİVB Dünya Plaj Voleybolu Şampiyonası için Türkiye Plaj Voleybolu Milli Takımı adına yarışacak olan 3 başarılı gencimizin müsabakaları bugün başlayacak. Antalya da yapılacak FİVB Dünya Plaj Voleybolu Şampiyonası, 15 Mayıs Pazar günü tamamlanacak. Göstermiş oldukları başarılı performans ile Türkiye Plaj Voleybolu Milli Takımı’na şeçilen Kemal Şah, Devrim Alibaba ve Ali Osman Nurettin, Dünya arenasında başarılı olabilmek için mücadele verecek. Geçen yıl 1 bu yıl ise 3 başarılı gencimizin böylesine büyük bir organizasyonda yer alacak olması ülke sporu adına büyük bir gurur oldu.
Dünya Plaj Voleybolu Şampiyonası müsabakalarının kura çekim işlemleri bugün belli olacak. Sporcularımızın yapacağı müsabakalar eşleşme sonrası  belli olacak.

Enve kaya’dan başarı dileği
“Kaya” FİVB Dünya Plaj Voleybolu Şampiyonası, plaj voleybolu için en üst organizasyonlardan bir tanesidir. Geçen yıl bu organizasyonda bir gencimiz yarışma başarısı gösterirken, bu yıl bu sayının üçe yükselmesi bizleri fazlası ile gururlandırmıştır. Hedeflerimizi gerçekleştirmenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Kemal Şah, Devrim Alibaba ve Aliosman Nurettin’e bu organizasyonda başarılar dilerken, onların iyi bir performans ortaya koyarak dünya da söz sahibi ülkelerle mücadele edeceklerine inancım tamdır. Yolları açık olsun.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2016, 10:30

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER