banner564
banner556

Şan: Gençlere fırsat yarattık

Mapfree Yaşam Spor Kulübü yeni sezon hazırlıklarına dün düzenlediği kokteylli açılışla başladı

Şan: Gençlere fırsat yarattık
Mapfree Yaşam Spor Kulübü yeni sezon hazırlıklarına dün gerçekleştirdiği açılışla başladı.
Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği Lokalinde gerçekleşen açılış törenine AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca’da katıldı.
Mapfree Yaşan Spor Kulübü başkanı Alişan Şan törende yaptığı konuşmada kulüp olarak gençlerin boş zamanlarını spor ile doldurmaları açısından fırsat yarattıklarını belirterek destek olan herkese teşekkür etti.

Muhtaroğlu “Gerçek bir spor kulübü”
Kulübün asbaşkanı Ödül Muhtaroğlu Mapfree Yaşam Spor Kulübü’nün basketbol ile başladığını ve Masa Tenisi ile devam ettiğini belirterek diğer spor dalları için de çalışmalarının sürdüğünü gerçek bir spor kulübü olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini kaydetti.

Karaca “Fırsat yaratmak önemli”
AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca ise konuşmasında gençlere fırsat yaratmanın çok önemli olduğuna dikkat çekerek gençlerin de bunu değerlendirmesinin daha da önemli olduğunun altını çizdi. Karaca gençlere yatırım yapan Mapfree Yaşam Spor Kulübü’nü de başarılarından dolayı kutladı.
Açılış töreninin son bölümünde ise geçtiğimiz sezon kulübe katkı koyan sponsorlara teşekkür plaketleri takdim edildi.


Masa tenisi oynadılar
Milli Eğitim Bakanı Mustafa Arabacıoğlu ile AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca tören sonrasında masa tenisi maçı yaptı. Arabacıoğlu ve Karaca oynamanın ne kadar zor olduğuna dikkat çekerek sporculara başarılar diledi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2014, 08:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turkish power
Turkish power - 12 ay Önce

Black lives matter betciler forever

SIRADAKİ HABER

banner464

banner455