banner493

İhanetle suçlanamaz

banner514

Kılıçdaroğlu, TÜSİAD’ı eleştiren Başbakana cevap verdi:

İhanetle suçlanamaz
banner432

sözlerine ilişkin, "Bu ülkede hiç kimse bir başkasını ihanetle suçlayamaz. Vatanseverlik hiç kimsenin tekelinde değildir" dedi.

   Tarifeli uçakla Gaziantep'e giden Kılıçdaroğlu'na CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç da eşlik etti.Kılıçdaroğlu'nu Gaziantep Havalalanı'nda CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Gaziantep milletvekilleri Mehmet Şeker ve Ali Serindağ, İl Başkanı Mehmet Gökdağ, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Akif Ekici, ilçe belediye başkan adayları ve partililer karşıladı.

   Kendisini karşılamaya gelenlerle tek tek tokalaşanKılıçdaroğlu, "Seçimde çok çalışmanızı bekliyorum. Ev ev gezin, kapı kapı dolaşın" dedi.

   Gazetecilerin, Başbakan Erdoğan'ın TÜSİAD ile ilgili sözleri konusunda ne düşündüğünü sorması üzerine,Kılıçdaroğlu, "Bu ülkede hiç kimse bir başkasını ihanetle suçlayamaz. Vatanseverlik hiç kimsenin tekelinde değildir" diye konuştu.

   Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile ilgili yolsuzluk dosyası olduğunu iddia etmesine ilişkin de, "Az bekleyin, çok iyi konuşacağım" dedi.

   Kılıçdaroğlu, daha sonra konvoy eşliğinde kent merkezine hareket etti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2014, 01:42
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner455