Lions kulüpleri gençler için anlamlı bir etkinlik düzenledi

banner453

‘Denizde eğlence’

Lions kulüpleri gençler için anlamlı bir etkinlik düzenledi
banner432
banner480

Lefkoşa Başkent Lions ve Girne Özgürada Lions kulüpleri, “12 Ağustos Dünya Gençlik Günü” çerçevesinde, SOS Girne Gençlik Evi’ndeki gençler için “Denizde Eğlence Günü” organize etti. 
  Verilen bilgiye göre; Alsancak, Camelot Beach Club’ta gerçekleşen etkinlikte gençler için skuba dalış ve ringo su sporu etkinliği düzenlendi.
   Topluma karşılıksız hizmet vermenin, toplumda bir farklılık yaratmanın en temel hedefleri olduğunu söyleyen Lefkoşa Başkent Lions Kulübü 2020 – 2021 Dönem Başkanı Rezan Şekerzade, SOS Gençlik Evi gençlerine farklı ve eğlenceli bir gün yaşatmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

banner477
   Şekerzade, bu tip etkinliklerin, toplumdaki sosyal sorumluluk anlayışının gelişimine katkı koyduğunu ve kişilerin veya kurumların toplumsal sorumluluk bilincini geliştirdiğini söyledi.              
   Girne Özgürada Lions Kulübü 2020 – 2021 Dönem Başkanı Kadriye Erdem de, sosyal sorumluluk projelerinin, birçok alanda toplumun farkındalığını artırdığını ve daha çok projeler geliştirilmesini teşvik ettiğinden dolayı çok önemli olduğunu belirtti.


 

Diyalog Gazetesi

banner478
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner468

banner460