Öğrenciler Lefkoşa Hayvan Barınağı’nı ziyaret ederek mama bağışladı

banner453

Anlamlı katkı

Öğrenciler Lefkoşa Hayvan Barınağı’nı ziyaret ederek mama bağışladı
banner432
banner480

 Öğrenciler, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Lefkoşa Hayvan Barınağı’nı ziyaret ederek mama bağışında bulundu, hayvanlarla zaman geçirdi.

Lefkoşa Türk Belediyesi’nden (LTB) verilen bilgiye göre, SOS Çocuk Köyü, Yakın Doğu Koleji, Şehit Doğan Ahmet İlkokulu, Şehit Tuncer İlkokulu ve Little Hands Kreşi öğrencilerinden oluşan gruplara hayvan sevgisi, hayvanları korumanın ve barınaklardan hayvan sahiplenmenin önemi aktarıldı.
LTB Başkanı Mehmet Harmancı, barınakta öğrencilerle vakit geçirerek geçtiğimiz yıl Haziran ayında barınağın sorumluluğunu LTB’nin almasıyla yaşanan gelişmeleri aktardı, burada ciddi şekilde iyileştirmeler olduğunu, standartların da yakalandığını kaydetti.

banner477
Barınaktaki hayvanların her türlü b akım ve tedavilerinin yapıldığını belirten Harmancı bu süreçte gönüllü bireylerin ve kurumların barınağa katkı sağladıklarını da söyledi.
Başkan Mehmet Harmancı, “Yaptığımız çalışmalar, hayata geçirdiğimiz projeler ve ortaya çıkan memnuniyet, doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. LTB olarak sadece bir gün değil her gün sevimli dostlarımızın yanındayız” dedi. 

Diyalog Gazetesi

banner478
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner465

banner460