banner564
banner556

Anlamlı etkinlik

Zerrin Üstel himayelerinde KHYD-Tulips yararına Türk Sanat Müziği konseri düzenlendi

Anlamlı etkinlik

Başbakan Ünal Üstel’in eşi Zerrin Üstel himayelerinde, Kanser Hastalarına Yardım Derneği (KHYD)-Tulips yararına Yakın Doğu Üniversitesi- Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde (AKKM) Türk Sanat Müziği konseri düzenlendi.
“4 Şubat Dünya Kanser Günü” etkinlikleri kapsamında verilen konserde, Bahar Gökhan ve TRT Ankara Radyosu Sanatçısı Bahadır Özüşen sahne aldı.
KHYD-Tulips Başkanı Raziye Kocaismail konser öncesinde yaptığı konuşmada, tam üye oldukları Uluslararası Kanser Kontrol Örgütü’nün, “hastalar arasında, ülkeler arasında tedavi uçurumunu, açığını kapatın, herkesin ilaca erişebilirliği eşit olsun” çağrısına dikkat çekerek, herkesin ilaçsız kalmadan, günü gününe ilacına ulaşmasını temenni etti.
Kocaismail, derneğe katkı koyan herkese teşekkürlerini de sundu.

Üstel: dünya için en güzel şeyler olsun
Başbakan Ünal Üstel’in eşi Zerrin Üstel de konuşmasında, emeği tartışılmayacak kadar büyük olan Raziye Kocaismail ve onun bütün ekip arkadaşlarına teşekkür etti.
Dünyada ve ülkede tıbbın ne kadar ilerlediğine işaret eden Zerrin Üstel, yardımsever insanların yaptığı katkıların önemini vurguladı.
Zerrin Üstel, “Hepimiz için bütün dünya için en güzel şeyler insanlarımız için olsun” diyerek, konuşmasını tamamladı.
Zerrin Üstel’e konuşmasının ardından Raziye Kocaismail tarafından plaket takdim edildi.
Avustralya’daki Kıbrıs Türk İslam Derneği Başkanı Osman Kemal Altunç’a da, derneğe yaptığı katkılarından dolayı plaket verildi. Altunç’a plaketini, Zerrin Üstel takdim etti.
Osman Kemal Altunç, derneğe, ellerinden gelen yardımı yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2023, 01:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473