banner493

Besim Tibuk' tan Hotel’i ücretsiz kullanma önerisi

Net Holding Yönetim Kurulu Başkanı Besim Tibuk, ‘Pandemi hastanesi’ konusunda hükümete 45 odalı ‘Queen Aphrodite Hotel’i bir yıl süreyle ücretsiz kullanma önerisi yaptı

Besim Tibuk' tan Hotel’i ücretsiz kullanma önerisi
banner432

Raif DOĞRU

  Net Holding Yönetim Kurulu Başkanı Besim Tibuk, aylardan beri pandemi hastanesi arayan hükümete; Merit Otelleri bünyesinde bulunan 45 odalı ‘Queen Aphrodite Hotel’i bir yıl süreyle ücretsiz kullanma önerisi yaptı. Tibuk’un bu önerisinin dün Başbakan Ersin Tatar’a iletildiği öğrenildi.
  Kısa bir süre öncesine kadar çalışır vaziyette olan, Alsancak’taki Queen Aphrodite Hotel; dağ ve deniz manzarası, yemyeşil bahçeleri, yüzme havuzu, geniş mutfağı, restoran ve barı ile misafirlerine seçkin bir tatil yeri olarak biliniyor.
  Odalarda uydu yayınlı TV, güvenlik kasası, müzik kanalları, Minibar, direkt hatlı telefon, ısıtma-soğutma sistemi, banyoda telefon, banyoda duşa kabin ve tuvalet bulunuyor.

Büyük bir fırsat yaratıldı

  İş adamı Besim Tibuk’un bu örnek girişimi turizm çevrelerinde de büyük ilgi uyandırdı. Otelin bir yıl süreyle pandemi hastanesi olarak kullanımı için gerekli sağlık cihazları ve personelin süratle aktarılmasıyla kullanılır hale gelecek. Merit Otelleri’ne bağlı olan ‘Queen Aphrodite Hotel’in pandemi hastanesi olarak kullanılması durumunda devletten herhangi bir kira ücreti alınmayacak.
  Böylece, pandemi hastanesinden kaynaklanan sorun da ortadan kalkmış olacak.
  Başbakan Ersin Tatar’ın bu öneriyi Sağlık Bakanı ve diğer yetkililerle görüşerek, kısa sürede değerlendirileceği belirtiliyor. 

banner512
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özcan Susup
Özcan Susup - 1 yıl Önce

Besim Tubik Bey,sizi yürekten tebrik ediyorum, herşeyin para olmadığını, kazandığınız yere gönülden verdiğiniz bu kararı ayakta alkışlıyorum. Helâl olsun size.

Kıbrıslı
Kıbrıslı @Özcan Susup - 1 yıl Önce

Personelini ödesindi madem! Karşılığında en büyük faydayı yine kendisi kazanacak tabii. Kumarcılar ğlkeye daha rahat girip çıkacak. Sokmuşum onun yapacağı yardıma. Sişz mutlaka Merit çalışanlarındansınız!

Mehmet Şimşekci
Mehmet Şimşekci - 1 yıl Önce

Helal olsun Besim beye. Keşke her iş insanı bu kadar vatansever olsa. Allah razı olsun.

Kıbrıslı
Kıbrıslı @Mehmet Şimşekci - 1 yıl Önce

Belli ki Besim beyin yalakalarından birisin. İstediğinizi yazın ama ne Besim beyin, ne Merit Otellerin bu halkın gözünde bir toplu-iğne kafası kadar itibarı kalmamıştır. Yakında ölümler başlarsa göreceüiz bu otellere kaç kişi girebileceğini!

Bazuka
Bazuka - 1 yıl Önce

Bu besim tibuk un yalamaları bitmez .keşke besim bu pandemi sürecinde çalıştırdığı ama para vermediği adamlarında parasını verseydide bununda reklamını yapsaydınız, keşke pandemi süresinde casinoculara ayrım yapmadan 800 tl parasını verseydiniz ,besim birşeyler yapıyor gibi görünüyorsa bilinki bunun arkasında büyük bir oyun vardır, besim yaş tahtaya basmaz.

mehmet ilker
mehmet ilker - 1 yıl Önce

Bedava hotelden bela dogar.Devlet devletligini zaten yitirdi .Siyasi laflar sabun gibi kirli beyinlerde eriyip gidiyor.

Buğra
Buğra - 1 yıl Önce

Helal olsun adama , devlete zor günlerinde yardım edenleri unutmayız

Kıbrıslı
Kıbrıslı @Buğra - 1 yıl Önce

senin unutup unutmaman hiç önemli değil. Sen Kıbrıslı bile değilsin. Büyük olasılıkla sadece yalaka bir Otel personeli! Topunuzu asıl biz hiç unutmayacağız!

Mustafa Şimşek
Mustafa Şimşek - 1 yıl Önce

Yaranamazsın Besim Tibuk,aleyhinde hergün silahşör kalemler çalışırken bu davranışın için de bir olumsuz bahane bulurlar. Öyle nankör bir milletiz biz.

Kıbrıslı
Kıbrıslı @Mustafa Şimşek - 1 yıl Önce

Çok merak ederim! Sen hangi millettensin acaba? Ona göre, yazdığında çok haklı olabilirsin galiba! Bu milletin sizin elinizden ve dilinizden çektiği yeter!

Huseyin KOZANDAG
Huseyin KOZANDAG - 1 yıl Önce

Sn Besim TIBUK' a helal olsun. Bu adam daha ne yapsin bu topluma .

Aydın
Aydın - 1 yıl Önce

Menfaat dünyası. Kazın geleceği yerden ördek sakınılmaz. İnanmayın bu tür olgulara


banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner468

banner460