banner493

Çok iyi yönetilmeli

Başbakan Tatar, ülke ekonomisine yön veren İhtiyat Sandığı Dairesi’nin bir milyar TL üzerinde bir fon kapasitesine sahip olduğuna dikkat çekti

Çok iyi yönetilmeli
banner432

 Başbakan Ersin Tatar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu ile birlikte İhtiyat Sandığı Dairesi’ni ziyaret etti.

Ülke ekonomisine yön veren İhtiyat Sandığı Dairesi’nin bir milyar TL üzerinde bir fon kapasitesine sahip olduğunu belirten Başbakan Tatar, yatırımcıların geleceğinin teminat altına alınabilmesi adına her zaman iyi yönetilmesi gerektiğini vurguladı.
Tatar, böylesi büyük bir kapasiteye sahip kurumun en büyük eksiğinin bina olduğunu belirterek, yakın bir zamanda yeni bina projesine ihtiyaç duyulduğunu kaydetti.
Yeni bir binayla özverili personelin çalışma koşullarının iyileştirilebileceğine dikkat çeken Başbakan Tatar, İhtiyat Sandığı Dairesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Dinçyürek ve Müdür Erman Yaylalı ile konuyu ele alacağını kaydetti.
İhtiyat Sandığı Dairesi personeline özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başbakan Tatar, yatırımların düzenli olması, yatırımcıların da emekliye çıktıktan sonra bundan rahatça yararlanabilmesinin önemine değindi ve dairede sürdürülebilir bir yapının sağlanmasın önemine de işaret etti. 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner472

banner460