banner556

DP 1 Mayıs’ı Boğaz’da kutladı

Denktaş, ülkede çok daha iyi çalışma şartlarına ulaşılması temennisinde bulunarak, iş kazalarında hayatlarını kaybeden tüm emekçilere rahmet diledi

DP 1 Mayıs’ı  Boğaz’da kutladı
Uğur İRTEM
Demokrat Parti (DP), 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle Boğaz Piknik Alanı’nda geleneksel pikniğini gerçekleştirdi. Pikniğe, Başbakan Yardımcısı, Maliye Bakanı ve DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, DP Genel Sekreteri Mehmet Erol Aktoprak, ilçe ve örgüt başkanlarıyla partililer katıldı.
Başbakan Yardımcısı, Maliye Bakanı, DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, partinin kuruluşundan beri kutladıkları 1 Mayıs İşçi ve Bahar Bayramı’nı bugün bir kez daha partililerle birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Denktaş, dünyanın içinde bulunduğu bu çağda tüm kutlamaların böylesine coşkulu, eğlenceli ve kucaklayıcı şekilde geçmesi temennisinde bulundu. “Gerek ülke, gerekse tüm dünyada İşçi Bayramı olarak geçen 1 Mayıs’ı kutlamak istiyorum. İnşallah ülkemizde de çok daha iyi çalışma şartlarına yavaş yavaş ulaşırız” diyen Denktaş, bu kapsamda iş kazalarında hayatlarını kaybeden tüm emekçilere rahmet diledi.
Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu ise 1 Mayıs İşçi ve Bahar Bayramı kutlamalarının geçmişte olduğu gibi değil, kendilerinin kutladığı şekilde güzel geçmesini diledi.
DP Genel Sekreteri Mehmet Erol Aktoprak da partinin her yıl 1 Mayıs İşçi ve Bahar Bayramı’nı piknik yaparak, kutladığını vurguladı.
Etkiliğe katılan tüm partililere teşekkür eden Aktoprak, tüm emekçilerin İçşi Bayramı’nı kutladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2016, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner468