banner564
banner556

Dünyada benzeri yok

Polis Lefkoşa’da 500 araç denetledi, 263’ünü ‘suç işlemekten dolayı’ rapor etti

Dünyada benzeri yok

 Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlükleri sorumluluk sahalarında asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirildi. Lefkoşa’daki denetimlerde 500 araç kontrol edilerek, suç işlediği tespit edilen 263 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi. 

Dünyada eşi benzeri görülmedik bir oranda cezai işlem uygulanan denetimler sonucunda bir araçta trafikten men edildi.
Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, denetimler, önceki gün ve dün 21.00-24.00 saatleri arasında gerçekleştirildi. 
Lefkoşa’da  gerçekleştirilen denetimler sırasında bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler gece kulüpleri, pansiyonlar, yatı evleri ile halkın yoğun olarak bulunduğu Çağlayan Parkı, Kumsal Park, Barış Manço Parkı, Kafesli Parkı, Yediler Parkı, Ayluga Kilisesi bölgesi, Ermeni Kilisesi bölgesi, Terminal Bölgesi ile seyir halindeki araçlar kontrol edildi. 
Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 500 araç kontrol edilerek, suç işlediği tespit edilen 263 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi. 
Öte yandan İskele’de gerçekleştirilen denetimlerde, bölgede faaliyet gösteren bet ofisleri, kumarhaneler ve alkollü içki satışı yapılan yerler kontrol edilmiş olup, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak toplam 2 kişi tespit edilerek, aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı. 
Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise, toplam 370 araç kontrol edilerek, suç işlediği tespit edilen 59 araç sürücüsü hakkında  ileri işleme gidilirken, bir araç trafikten men edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner473