banner564

Gül yerine dayak

Devran Koç, 14 Şubat sevgililer gününde hem sevgilisini hem de onun arkadaşını ciddi şekilde darp ettiği için tutuklandı

Gül yerine dayak
banner598

Suna ERDEN
Gönyeli’de meydana gelen olayda Devran Koç, tartıştığı kız arkadaşını ciddi şekilde darp etti. Zanlı, bu esnada araya giren sevgilisinin arkadaşını da iterek düşürdü ve yerde teklemedi, boğazını sıktı. Hızını alamayan zanlı evin kapılarına da zarar verdi.
Tutuklanan zanlı dün cezaevi talebiyle mahkemeye çıkarıldı. 
Polis, olayın 14 Şubat 2024 tarihinde saat 23.30 sıralarında Gönyeli’de Cengiz Topel Sokak üzerinde bulunan bir apartman dairesinde meydana geldiğini söyledi. Polis, zanlının ilişkilerinde meydana gelen şiddetli geçimsizlik nedeniyle tartıştığı sevgilisi E.Ç.’yi (K-20) vücudunun muhtelif yerlerine tekme ve tokat atmak suretiyle ciddi bir şekilde darp ettiğini açıkladı. 
Polis memuru, zanlının olay esnasında araya giren sevgilisinin arkadaşı Y.Ö.’yü (K-20) de ittiğini, boğazını sıktığını, yerde tekmeleyerek darp ettiğini belirtti. 

Yatak odasının kapısını da kırdı
Polis, zanlının ayrıca yatak odasının kapısına yumruk ve tekme atarak, hasara uğrattığını açıkladı.  Polis, şikayetin 15 Şubat 2024 tarihinde yapıldığını, zanlının aynı gün Gönyeli’de tespit edilerek tutuklandığını ifade etti.
Polis, yapılan muhaceret kontrolünde zanlının daha önce şiddet suçundan hapse mahkum edildiğini, cezası bittikten sonra hakkında ihraç kararı çıkarıldığını ancak Bakanlar Kurulu tarafından bu kararın durdurulduğunu söyledi. 
Polis, ihraç kararı durdurulduktan sonra zanlının 27 Ocak 2023 tarihinden 15 Şubat 2024 tarihine kadar ülkede kaçak yaşam sürdüğünü açıkladı. 
Soruşturmanın tamamlandığını kaydeden polis, zanlının tutuklu yargılanmasını talep etti. 
Mahkeme, zanlının 3 ayı aşmayacak süreyle cezaevine gönderdi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ck
Ck - 4 ay Önce

Velet !!!! Okulunu oku!!! Okumayacaksan git ülkene!!!!!

SIRADAKİ HABER

banner608

banner474