Hedeflerini açıkladı

TDP Genel Sekreteri Hüdaoğlu ülke sorunlarının çözümü ve toplumsal ilerleme için ekip olarak çalışacaklarını söyledi

Hedeflerini açıkladı
Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Sekreterliği’ne seçilen Dr. Suphi Hüdaoğlu, önemli bir sorumluluk üstlendiğini; ülke sorunlarının çözümü ve toplumsal ilerleme için ekip olarak çalışacaklarını söyledi. Hüdaoğlu, gıda güvenliği ve çevreye özel önem vereceğini de açıkladı.
Suphi Hüdaoğlu Genel Sekreterliğe seçilmesinin ardından yaptığı konuşmada, Toplumcu Kurtuluş Partisi (TKP) ile Barış ve Demokrasi Hareketi’nin (BDH) devamı olan TDP’de Genel Sekreterliğin önemli bir sorumluluk gerektirdiğini belirterek, bu süreçte hem TDP, hem de toplum için elinden gelen katkıyı koymaya çalışacağını söyledi. 
Siyasi partilerin halk için var olduklarını, Kuzey Kıbrıs’ta da yaşanan birçok sorunun bilincinde olduklarını belirten Hüdaoğlu, sorunların çözümü ve toplum olarak daha ileri gidilmesi adına, ekip olarak çalışmaya devam edeceklerini kaydetti. 
Hüdaoğlu, Kıbrıs sorununun çözümü ve demokrasinin daha çok yerleşmesinin yanı sıra eğitim ve sağlık başta olmak üzere sosyal devletin gereğinin yerine getirilmesi için hem denetleyici olmaya, hem de çözüm önerileri sunmaya devam edeceklerini belirterek, gıda güvenliği ile çevre konularına da özel önem göstereceklerini vurguladı. 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2014, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER