banner564
banner556

İsimleri gizlendi

2 Kıbrıslı Türk 6 kilo uyuşturucu ile Ayia Napa’da tutuklandı

İsimleri gizlendi
 Bonzai adlı sentetik uyuşturucu ile Hint Keneviri’ni karıştırarak satış yaptıkları iddia edilen 2 Kıbrıslı Türk’ün, Rum polisi tarafından Ayia Napa’da tutuklandığı bildirildi.
   Simerini gazetesinin haberine göre, Larnaka Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan 2 Kıbrıslı Türk aleyhinde 8’er günlük tutuklama emri verildi. Gazete, tutuklanan Kıbrıslı Türklerin isimlerini vermedi.
   Simerini gazetesi, Rum polisinin yaptığı bir operasyonda, Kıbrıslı Türklerin kullandığı iki kiralık araç içerisinde uyuşturucu bulduğunu ve Kıbrıslı Türkleri gözaltına aldığını, Kıbrıslı Türklerle birlikte, 39 yaşındaki bir Mısırlı’nın da tutuklandığını iddia etti.
   Mısırlı’nın polise verdiği ifadede, olayla ilişkisi bulunduğunu reddettiğini kaydeden gazete,  iki Kıbrıslı Türk’ün, sentetik uyuşturucuyu hintkeneviri ile karıştırıp Ayia Napa’da sattıklarını kabul ettiklerini öne sürdü.

93 yaşındaki dede yanarak öldü

   Gazete, bir başka haberinde ise, 93 yaşındaki bir Rum’un, Ay. Demet bölgesindeki evinde, büyük olasılıkla sönmemiş sigara izmariti yüzünden çıkan yangında yanarak hayatını kaybettiğini yazdı.
   Haberde, evde uyuyan 30 yaşındaki torununun ise, alevlerden son anda kurtulduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner566

banner468

banner565