banner493

İşte böyle olmalı

Ali Karavezirler, Değirmenlik Belediye Başkanlığı’nın 2. haftasında benzeri görülmemiş bir kampanya başlatarak Ercan Havaalanı’nın çevresini de temizledi

İşte böyle olmalı
banner432

 24 Haziran seçimleri sonrasında Değirmenlik Belediye Başkanlığı görevine çok hızlı ve enerjik bir şekilde başlayan Ali Karavezirler, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Başkan Ali Karavezirler dün bir hafta önce Yiğitler köyünden başlatılan ve devam eden temizlik seferberliğine katılarak, yapılan işleri yerinde inceledi. 
Değirmenlik Belediyesi personelinin her yerde hummalı çalışmalarını hız kesmeden, hafta sonu da dahil olmak üzere sürdürdüğünün altını çizen Başkan Ali Karavezirler, bütün işlerin öngörülen tarihlerde tamamlandığını belirtti. 
Temizlik Sorumlusu Halil Öztüccar ile birlikte saha çalışmalarını denetleyen Karavezirler, çalışan personelle de sık sık sohbet ederek, temizlik çalışmalarına katılan tüm personele teşekkür etti.   
Değirmenlik Belediyesi sınırı olan “Yusuf Çocuk” önünden başlayan temizlik çalışmaları “Erülkü Çemberi”ne, oradan da “Yonca Kavşağı”na ve “Ercan Çemberi”ne kadar devam etti. 
Yürütülen temizlik çalışmalarında refüj içleri ve kenarları temizlendi. Ayrıca Balıkesir sahası yanı da temizlendi. 
Başkan Ali Karavezirler, bu konuda kendilerine yardımcı olan polis ekibine ve tüm belediye çalışanlarına performanslarından dolayı çok teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 11:30
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner474

banner460