banner564

Manevi değeri büyük

DAÜ Rektörlüğü, 2022 yılında üstün başarı gösteren DAÜ akademisyenleri, ‘Tebrik Belgesi’ ile ödüllendirdi

Manevi değeri büyük
banner598

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Rektörlüğü, 2022 yılında üstün başarı gösteren DAÜ akademisyenlerini ödüllendirdi.
Verilen bilgiye göre, DAÜ Mustafa Afşin Ersoy Salonu’nda yer alan “Akademik Ödül Töreni”nde açılış konuşmasını yapan DAÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Kılıç, üretkenlikleriyle bilim dünyasına katkı sağlayan meslektaşlarını tebrik etti ve kendileriyle gurur duyduklarını ifade etti.
Törende, Stanford Üniversitesi Dünyanın En İyi %2 Bilim İnsanı Listesi’ne giren akademisyenlere DAÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Kılıç tarafından Tebrik Belgeleri sunuldu. DAÜ Araştırmalar Danışma Kurulu tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, 2022 yılı için Akademik Ödül almaya hak kazanan akademisyenlere ise, Fakülte / Yüksekokul Yayın Başarı, Araştırmacı Teşvik ve Bilimsel Yayınlara Yapılan Atıf Ödülleri verildi. Ödüller DAÜ Araştırmalar Danışma Kurulu Başkanı ve Lisansüstü Eğitim, Öğretim ve Araştırma Enstitüsü (LEÖAE) Müdürü Prof. Dr. Ali Hakan Ulusoy, Akademik İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Karatepe, Mali İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Salih Katırcıoğlu  ve LEÖAE Müdür Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Rizaner ile Prof. Dr. Kağan Günçe tarafından takdim edildi.
Ayrıca Yardımcı Doçentlik, Doçentlik ve Profesörlük unvanı almaya hak kazanan akademik personele DAÜ Vakıf Yöneticiler Kurulu Üyesi Ersun Kutup ile Akademik İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman M. Karatepe tarafından Akademik Yükseltme Belgeleri’nin de takdim edildiği törende, 2022-2023 Akademik Yılı Bahar Dönemi’nde tez danışmanlığı üstlenen ve yaz dönemi itibarıyla öğrencilerini mezun eden akademisyenlere de Prof. Dr. Ali Hakan Ulusoy tarafından plaket takdiminde bulunuldu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474