banner564
banner556

LAÜ öğrencileri, Lefkoşa Çocuk Esirgeme Kurumu’na ziyaret gerçekleştirdi

banner587

Güzel bir gün oldu

banner589
LAÜ öğrencileri, Lefkoşa Çocuk Esirgeme Kurumu’na ziyaret gerçekleştirdi

  Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Öğrenci Kulübü ve Kızılay Öğrenci Kulübü tarafından Lefkoşa Çocuk Esirgeme Kurumuna bir ziyaret gerçekleştirildi. 

banner571

   Etkinlik ile ilgili bilgi veren Temel Eğitim Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Çağda Kıvanç Çağanağa , çocuk esirgeme kurumundaki öğrencilerin yapılan müzik ve oyun aktiviteleri ile eğlenmelerini amaç edinerek ziyareti geçirdiklerini  ve her yıl yapılan bu ziyaretler sayesinde hem çocuklarla güzel bir gün geçirmenin hem de kulüp öğrencilerinin sosyal sorumluluk anlayışı ile toplumun farklı kesimlerine ulaşma ve yardımcı olma fırsatı bulduklarını dile getirdi. 
  Etkinlik süresince saz dinletisi, eğitici oyunlar, vücut perkisyonları ile eğitici şarkılar söylenerek öğrencilerin  çocuklarla kaliteli zaman geçirmesi sağlandı. 
   Okul Öncesi Öğretmenliği öğrencileri tarafından kurumdaki çocuklara geleneksel Kıbrıs Türk çocuk oyunları örneklemeleri yapılarak, çocuklara çeşitli hediyeler verildi. Etkinlikte, LAÜ öğrencileri ile çocuklar kaynaşarak, kaliteli ve eğlenceli vakit geçirme fırsatı yakaladılar.
   Etkinlik sonunda konuşma yapan Esirgeme Kurumu sorumlu öğretmeni Çiçek Azizoğlu, duyarlı davranışlarından dolayı LAÜ öğrencilerine teşekkür etti.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473