banner493

Raşit Bağzıbağlı’nın Modanisa için hazırladığı koleksiyon, Jakarta’da görücüye çıktı

Beğeni topladı

Raşit Bağzıbağlı’nın Modanisa için hazırladığı koleksiyon, Jakarta’da görücüye çıktı
banner432

 Türkiye'nin modadaki gücünü Endonezya'nın başkentindeki Jakarta Modest Fashion Week'e taşıyan Modanisa, ilk gün, Raşit Bağzıbağlı koleksiyonuyla podyuma çıktı. Koleksiyon, Endonezyalı modaseverlerin ilgi ve beğenisiyle karşılandı.

Türkiye'nin ilk uluslararası online alışveriş sitesi Modanisa.com, dünyada bir ilk olan Muhafazakar Moda Haftası yolculuğuna, İstanbul, Londra ve Dubai'den sonra bu kez Endonezya'nın başkenti Jakarta'dan devam etti.
26 Temmuz 2018 günü başlayan ve 40 defilenin sergilendiği Jakarta Modest Fashion Week'de ilk podyuma çıkan, Raşit Bağzıbağlı'nın Modanisa için hazırladığı 30 parçalık Desert Dream abiye koleksiyonu oldu. Dolu dolu 4 gün süren etkinliğin ilk gününde, Raşit Bağzıbağlı x Modanisa koleksiyonu, Uzak Asyalı sektör liderleri ve modaseverlerin kalbini kazandı. Koleksiyondaki gündüz ve gece kıyafetleri esas olarak kırmızı, yeşil, beyaz, pudra, mor, mavi ve siyahtan oluşan bir renk paletini buluşturuyor. Katmanlı fırfırlar ve dantel süslemelerle gözalıcı nitelik kazanan koleksiyon, detaylarında şaşırtıcı zenginlikler taşıyor. 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner468

banner460