Oshan’dan protesto

banner453

Paravan antrenör konusu ülkeyi meşgul etmeye devam ederken, Caner Oshan’dan “Sorunu artık çözün” talebi geldi

Oshan’dan protesto
banner432
banner480

 Beyzade ÜNALMIŞ

banner477
Ülkede son günlerde özellikle sosyal medyada gündem olan paravan antrenörlük konusunda ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu bağlamda Doğan Türk Birliği’nin tecrübeli çalıştırıcısı Caner Oshan, konu ile ilgili düşüncelerini spor servisimize aktararak bu sorunun artık çözülmesi gerektiğini, çözüm noktası neresi ise artık kökten halledilmesi gerektiğini belirtti.

Oshan: Göktaş’a konuyu aktardık
Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, konu ile ilgili olarak Antrenörler Derneği’nin Girne Bölgesinde yaptığı toplantıda süreci Antrenörler Derneği Başkanı Süleyman Göktaş ile konuştuklarını ancak konu ile ilgili olarak yetkili merciinin Futbol Federasyonu olduğunun Süleyman Göktaş tarafından kendilerine iletildiğini söyledi. Bu sorunun bugünkü bir konu olmadığının sorulması üzerine ise demeç veren Caner Oshan, sürecin uzun olduğunu ancak kimsenin sesini çıkarmadığı sürece sorunun da, giderilmeyeceğini düşündüğünü, bu nedenle kendisinin bir adım atarak bir takım kararlar aldığını ve bunları hayata geçireceğini söyledi. Yenicami antrenörü Özgü Bayraktar ve Küçük Kaymaklı antrenörü Niyazi Göksun’u çok sevdiğini ve saygı duyduğunu söyleyen Caner Oshan, bu süreçte yapılması gereken ne varsa yetkili mercii tarafından yapılması gerektiğini ifade etti.

Basınla bir araya gelmeyeceğim
Binatlı karşısında alınan galibiyet sonrasında ilk adım olarak maç sonuna katılmadığını, bununda nedeninin tamamen yaşanan sorun olduğunu aktaran Oshan, bununla birlikte yerel basın organlarının belirlediği haftanın Teknik Adamı konusunda da kendisine ödülün verilmemesini istedi. 
Bunun tamamen kendi aldığı bir karar olduğunu ve sonuna kadar arkasında duracağını ifade eden Caner Oshan, maç öncesi, maç sonrası bağlantılarına katılmayacağını, bununla birlikte hiçbir yerel basının ödül törenine de, seçilmesi durumunda teşrif edemeyeceğini ifade etti.
Maç öncesini yapan Beyzade Ünalmış, maç sonrasını yapan Osman Dinler ile birlikte diğer yayın organlarına sonsuz saygı duyduğunu ve sevdiğinin altını çizen tecrübeli çalıştırıcı, konu ile ilgili olarak bir kıvılcımın gerektiğini bunu da bu şekilde kendisinin başlattığını ifade etti. Özgü Bayraktar ve Niyazi Göksun’u inanılmaz sevdiğini de hatırlatan tecrübeli Oshan, takımları ile ilgili olarak basına onların bilgi ve demeç vermemesi gerektiğini, onların verdiği gibi demeç alan spor muhabiri ve yorumcularının da bu noktada tepki gördüğünü hatırlatarak sözlerini tamamladı. 

Diyalog Gazetesi

banner478
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner473

banner460