banner564

‘Eğitime Kısa Bir Mola’ sloganıyla düzenlenen Yarı Yıl Şenlikleri son buldu

Eğlenceli iki hafta yaşandı

‘Eğitime Kısa Bir Mola’ sloganıyla düzenlenen Yarı Yıl Şenlikleri son buldu
banner598

 Okulların yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle çocuklar için eğitici ve eğlenceli etkinlikler hazırlayan Girne Belediyesi’nin, “Eğitime Kısa Bir Mola” sloganıyla düzenlediği Yarı Yıl Şenlikleri dün yapılan Ritim Atölyesiyle son buldu.

Bandabuliya ve Girne Belediyesi Sanat Galerisi'nde düzenlenen ve iki hafta süren etkinliklerde Resim ve Origami Atölye çalışmaları, Seramik Atölyesi, Çocuk Partisi, Masal Atölyesi,  Masa Oyunları ve Ritim Atölyesi yer aldı. Etkinlikler, ücretsiz gerçekleştirildi.
Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, etkinlikte yaptığı konuşmada, çocuklar için düzenlenen birbirinden eğitici ve eğlenceli etkinlilere katılımın her yıl giderek arttığı söyledi.
Nidai Güngördü, yakın zamanda Çocuk Meclisi kurulduğunu belirterek, çocukların da kent yönetimine katkıda bulunduğunu ifade etti.
Etkinliklerin düzenlenmesi için kırtasiye yardımında bulunan Ayten Deniz’e teşekkür eden Güngördü, çocuklara hitaben, “Daha güzel bir dünyada yaşamak istiyorsanız insanları, hayvanları ve doğayı sevin” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner608

banner473