GAÜ Stage School’un, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Gala Gecesi yapıldı

Öğrenciler ayakta alkışlandı

GAÜ Stage School’un, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Gala Gecesi yapıldı

 Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) bünyesinde bulunan ve sanatın değerlerini gün yüzüne çıkaran Stage School’un, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Gala Gecesi yapıldı. Bu yıl “7 Magic Stories” başlığında düzenlenen baloda masal kahramanlarından esinlenerek oluşturulan kalografiler ile muhteşem bir show gerçekleştirildi.

Girne Kampüs Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall’de gerçekleşen gala gecesine, GAÜ üst düzey yöneticileri, akademik ve idari kadrosu, Okullar grubu yönetici ve öğretmenleri, öğrenci velileri, öğrenciler ve sanat severler yoğun ilgi gösterdi.
GAÜ Stage School tarafından bu yıl 11.’incisi düzenlenen ve başta GAÜ Okullar Grubu öğrencileri olmak üzere, diğer ilk, orta ve lise öğrencilerinin yer aldığı performanslar ayakta alkışlandı. Gecenin sonunda final dansı ile tüm öğrenciler sahnede yerini alırken Stage School kurucularından ve GAÜ Mütevelli Heyeti Üyesi Tomur Akpınar, şovun hazırlanmasında emeği geçen  hazırlayan hocalara ve eğitmenlere teşekkür ederek, çiçek takdim etti. 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER