banner493

“Şu anda üçüncü partiyiz”

YDP’nin moral gecesinde konuşan yetkililer, emin adımlarla iktidara yürüdüklerini söyledi

“Şu anda üçüncü partiyiz”
banner432

 Yeniden Doğuş Partisi (YDP) önceki akşam Lefkoşa’da Elysium Park’ta YDP belediye meclis üyesi adaylarının katılımı ile moral gecesi düzenledi.

Yapılan açıklamaya göre, moral gecesinde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya, YDP’nin emin adımlarla iktidara yürüdüğünü söyleyerek, “Biz şu anda üçüncü partiyiz. İlk seçimde Meclise girdik, ikinci seçimde üçüncü parti olduk. Üçüncü seçimimizde iktidar partisi olacağız ve bu ülkeye hak ettiği refahı, mutluluğu ve huzuru getireceğiz” dedi.
Gecede konuşan Lefkoşa Milletvekili ve YDP Genel Başkan Yardımcısı Bertan Zaroğlu da, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, YDP’nin her geçen gün büyüdüğünü ve kurumsallaştığını söyledi. 
Zaroğlu, “2 milletvekili ile başladık, 20 milletvekilini hedefliyoruz. Bu ülkenin kaderi YDP’dir” dedi.
Genel Sekreter Turan Büyükyılmaz ise YDP’nin her şeye rağmen büyüdüğünü ve rakip partileri korkuttuğunu söyleyerek, “Bu Bizans oyunlarına karnımız tok. Bizim üzerimize oynanan oyunları boşa çıkaracak gücümüz de var, tecrübemiz de var. Kimsenin bu partiden kopmasını veya koparılmasını istemeyiz elbette, ama herkeste bilmeli ki bu parti artık kişilerin değil, kitlelerin partisidir” dedi.
Genel Başkan Erhan Arıklı da, YDP’nin kurulduğu günden beri sokakta olduğunu belirterek seçimlerde bunun karşılığının üçüncü parti olarak alındığını söyledi.  

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner468

banner460