Limasol Bankası, öğrencilerin sanat becerilerini geliştirmeyi misyon edindi

Anlamlı destek

Limasol Bankası, öğrencilerin sanat becerilerini geliştirmeyi misyon edindi

 Limasol Bankası, Atatürk Meslek Lisesi Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü - Fotoğraf Kulübü öğrencilerinin sanat becerilerini geliştirmeyi misyon edindi. 

Misyon çerçevesinde Limasol Bankası’nın gençlerin ülkenin insanlarını tanımalarına katkı koymak adına Atatürk Meslek Lisesi ile 5 yıl önce başlattığı işbirliği sürüyor. 
Mayıs ayı içerisinde açılması planlanan ve İsmet Vehit Güney Sergi Salonu’nda gerçekleşecek; açılış etkinliği ile sanatseverlerin beğenisine sunulacak serginin hazırlıkları devam ediyor. 
AML Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü - Fotoğraf Kulübü öğrencilerinin bu yılki teması; renkli ve siyah beyaz portrelerden oluşacak. Sergiye yönelik seçki çalışmaları kapsamında Lapta Huzurevi, Girne Amerikan Üniversitesi, Meriç, Dilekkaya, Yiğitler, Uluslarası Kıbrıs Üniversitesi ve Lefkoşa Surlariçi  bölgelerine ziyaretler düzenlendi. 
Sürdürülen anlamlı işbirliğine ilişkin mesaj yayımlayan Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, bu yıl 80. Yıllarını kutlayacakları dönemde; geleneksel hale gelen ve 5 yıldır  gençlerin artan sanatsal becerilerini geliştirirken; olumlu alışkanlıklar kazanmalarına banka olarak katkı sağladıklarından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER