banner564
banner556

Rusya’da ‘doğaüstü güçleri olan’ bir kedi satışa çıkarıldı

Fiyatı 320 bin dolar 

banner611
Rusya’da ‘doğaüstü güçleri olan’ bir kedi satışa çıkarıldı
banner598
banner616

 Rusya’nın Novorossiysk kentinde bir kişi, bir internet sitesinde hayatla ilgili sorunları çözmeye yardım ettiği, tavsiyeler veren ve şifacı olduğunu ileri sürdüğü kedisini 20 milyon rubleye (320 bin dolar) satışa çıkardı. 

Novorossiyk’te yaşayan Georgiy isimli bir kişi, internette doğaüstü güçleri olduğunu ileri sürdüğü, kediyi satışa sundu.
Georgiy’nin iddiasına göre, iki yıl önce Sibirya’da yerel bir şifacının mezarında karşılaştığı kedi, eve dönerken peşinden geldi. 
O da bunun bir işaret olabileceğini düşünerek kediyi yanına aldı, o zamandan beri hayatı iyi yönde çarpıcı şekilde değişti. 
Mezara gidip dileklerde bulunmadan önce hayatındaki diğer her şey gibi kötü durumda olan sağlığında da ciddi bir düzelme oldu.
Georgiy, “Bir şüpheye düştüğümde mutlaka bir rüya görüyorum. Her şey açığa kavuşuyor ve ne yapmam gerektiği söyleniyor” dedi.
Georgiy, kediyi satma nedenini de şöyle açıkladı: “Kedi rüyamda bana kendisini satıp kazandığım parayı hayır için, daha fazla ihtiyacı olan birine vermemi söyledi.”
Rus basınına göre, ‘şifacı’ kedinin sahibi, bu fiyatı dikkat çekmek için koyduğunu, pazarlığa açık olduğunu da ifade etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473