Ailesi teşhis edecek

Yenierenköy sahilinde bulunan erkek şahsa ait cesedin 30 gün önce Tarsus denizinde kaybolan Oktay Avcı'ya ait olduğu düşünülüyor

Ailesi teşhis edecek

 Mersin'in Tarsus ilçesinde 11 Ocak'ta balık tutmak için kayıkla denize açıldıktan sonra haber alınamayan bekçinin ailesi, Yenierenköy sahilinde bir cesedin bulunduğu bilgisi üzerine teşhis için KKTC'ye geldi. 

Tarsus ilçesinde 11 Ocak'ta balık tutmak için kayıkla denize açıldıktan sonra haber alınamayan bekçi Oktay Avcı'yı (32) arama çalışması sürdürülüyor.
Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine, Avcı'yı arama çalışmaları kapsamında KKTC sahilinde bir cesedin bulunduğu bilgisi verildi. 
Cesedin Avcı'ya ait olma ihtimaline karşın, ekipler durumu Avcı'nın ailesine bildirdi.
Aile üyeleri, teşhis için dün gece KKTC'ye geldi.
Oktay Avcı'nın babası İbrahim Avcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, arama ekiplerinin kendisini arayarak KKTC sahilinde bir cesedin bulunduğu bilgisini verdiğini söyledi.

30 gündür kayıp
Tarsus Emniyet Müdürlüğü bünyesinde mahalle ve çarşı bekçisi olarak görev yapan Avcı (32) ve arkadaşı bekçi Ömer Özer (32), 11 Ocak'ta balık tutmak için kayıkla denize açılmış, Özer'in cesedi 16 Ocak'ta yaklaşık 60 metre açıkta bulunmuştu. 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER