banner556

Eroğlu çifti Muğla’ya gitti

Eşi Meral Eroğlu ile tatil için Türkiye’nin Muğla ilinin Dalaman ilçesine giden Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nu, Dalaman Havalimanı VIP Salonunda Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek ve kalacağı otelin yetkilileri karşıladı. Havalimanında gazetecilere açıklama yapan Eroğlu, Gazze'de yaşanan olayların çok üzücü olduğunu ifade etti.

Eroğlu çifti Muğla’ya gitti
İsrail'in bazı bahanelerle yıllardır Filistinlileri ezmek için en önemli silahlarını kullandığını belirten Eroğlu, "İsrail maalesef o topraklara yerleşmek, kökleşmek, biraz daha topraklarını genişletmek içine zaman zaman Filistinlileri ezmektedir. Bana göre bu büyük olaydır. Dünyanın Gazze'ye sessizliği bizi üzüyor" diye konuştu.

“KKTC’de yıllardır halk seçiyor”
Eroğlu, 10 Ağustos'ta yapılacak seçimde halkın oy kullanarak Cumhurbaşkanını seçmesinin çok güzel bir olay olduğunu söyledi. KKTC'de yıllardır Cumhurbaşkanlarını halkın seçtiğini belirten Eroğlu, "Dolayısıyla doğru ve yerinde alınmış bir karardır. Tabi herkesin seçime katkı koyması gerekir diye düşünüyorum" ifadesini kullandı. Açıklamanın ardından Eroğlu ve eşi havalimanından ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2014, 10:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rehend
Rehend - 2 yıl Önce

Kainat gibi içimizi genişleten bir yazı
Son kısımda sayın Münir'in insan için kullandığı haklı sıfatı Steve Taylor Çöküş adlı eserinde detaylı ve ufuk açıcı bir şekilde işliyor
Eseri sevgili Münir'in yazıları devamıymış gibi okudum; hem de derin ve doğal tadıyla.
Merakınıza sağlık...

Rehend
Rehend - 2 yıl Önce

Tabiat gibi iç açan bir yazı.
Steve Taylor'ın Çöküş eseri sayın Metin Münir'in insan hakkındaki yazılarını daha da besler konumunda.
Merakınıza sağlık Münir Bey.

Ayşe Sayın
Ayşe Sayın - 2 yıl Önce

Pardon soru işaretleri yanlışlıkla olmuş, ünlem olacaktı*

SIRADAKİ HABER

banner464

banner468