banner564
banner622

Güzel bir gün oldu

Özel gençler, kendilerini ziyarete gelen Uluçay çiftine elleriyle yaptıkları ürünleri hediye etti, birlikte kahve içtiler

Güzel bir gün oldu
banner598

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, eşi Rana Uluçay ile birlikte, Gazimağusa’da İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi ile Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.
İlk olarak İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Meclis Başkanı Teberrüken Uluçay’a, gençlerden biri, kendi yaptığı ahşap oyma işi; bir başka genç de, Rana Uluçay’a, kendi ördüğü örgüyü hediye etti.
Cumhuriyet Meclisi Başkanı Uluçay, buradaki “Down Cafe”de gençlerin yaptığı kahveyi içip onlarla sohbet etti.
Meclis Başkanı Teberrüken Uluçay, daha sonra Gazimağusa özel Eğitim Merkezi’ne giderek, Sorumlu Öğretmen Emirali Evcimen ve Okul Aile Birliği ile görüştü.
Uluçay, Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi’nde yaptığı açıklamada, var olan ve kendisine aktarılan sorunları yerinde tespit edip, çözüm uğraşlarını hangi yöne kaydırmak gerektiği konusunda fikir edinmek amacıyla ziyaret gerçekleştirdiğini ifade etti.
Sosyal devlet anlayışının önemine vurgu yapan Uluçay, sosyal devlet anlayışının gerektirdiği politikaların hayata geçirilmesi, yaygınlaştırılması, geliştirilmesi ve yöneticilerin çabaları sonucunda bugünlere gelindiğini kaydetti.
Özel Eğitim Merkezi Sorumlusu Emirali Evcimen de, bir süre önce ziyaret ettikleri Meclis Başkanı Teberrüken Uluçay’ın sorunlarıyla yakından ilgilendiğini kaydetti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner608

banner474