banner564
banner556

İlk hedef kalp merkezi

Meclis Başkanı Uluçay’ı ziyaret eden Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kalkındırma Derneği, hem sorunlarını hem de projelerini anlattı

banner611
İlk hedef kalp merkezi
banner598
banner616

 Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Dr. Adil Özyılkan başkanlığındaki Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kalkındırma Derneği Yönetim Kurulunu kabul etti.

Meclis Şeref Salonu’nda gerçekleşen kabulde ilk sözü alan Adil Özyılkan,  30 yılı aşkın bir geçmişi olan derneğin bugüne kadar çok aktif çalışmalar yürütmediğini ancak hastanenin her geçen gün gelişip büyümesi nedeniyle ihtiyaçların karşılanması adına yeni dönemde çalışmaları daha etkin bir şekilde yapma kararı aldıklarını söyledi.
Hastanenin kalıbına sığamayacak şekilde büyüdüğüne ve birçok branşta vatandaşa önemli hizmetler sunduğuna dikkati çeken Özyılkan, devletin hastane için yaptığı katkıların yanında kendilerinin de dernek olarak bu büyümeyi karşılayacak katkılara yardımcı olmak arzusunda olduklarını belirtti.
Önlerindeki en büyük hedefin hastane bünyesinde kalp merkezi kurulmasına destek sağlamak olduğuna işaret eden Özyılkan, bu kapsamda toplumun tüm kesimlerinin katkısını organize etmek için uğraş vereceklerini ifade etti.

Uluçay: Hizmetler iyi bir seviyede 
Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay da, sağlık çalışanlarının ülkede büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirdiğini belirterek, zaman zaman bazı eksiklikler hissedilse de oldukça iyi bir seviyede hizmetler verildiğini vurguladı.
Derneğin, devletin yaptığı katkıların yanında,  çalışmalar yaparak çok önemli bir görevi yerine getirdiğini söyleyen Uluçay, yapılan çalışmaların tümünün vatandaşın daha kaliteli sağlık hizmeti alması için olduğunu söyledi.
Kabulde, Meclis Özel Kalem Müdürü Çağlar Gulamkadir de hazır bulundu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALFAROMEO
ALFAROMEO - 4 yıl Önce

ETOBUR OLAN HALKIMIZ, 43 YAŞLARINDA KORONER ARTER HASTASI OLUYOR.MARİFET,HASTAHANE AÇMAK DEĞİL, ETOBURLUĞU,HANTALLIĞI VE İBADETESİZLİĞİ BİTİRMEK OLMALI........ORUÇ,TÜM VÜCUDU TEMİZLİYOR,NAMAZ HEM RUHSAL HEM BEDENSEL FAYDALAR SAĞLIYOR... BİR DE SİGARA,ALKOL VE UYUŞTURUCU KESİLECEK....SAYGILAR.

SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner474