banner564
banner556

İşbirliği ödülleri için süreç başladı

Kıbrıs’ta ortak girişimciliği teşvik ederek barış içinde birlikte yaşama süreçlerine katkı koymayı amaçlayan “ Stelios İşbirliği Ödülleri 2015” için yeni süreç başladı.

İşbirliği ödülleri için süreç başladı
 Stelios Haji – İonnaou Vakfı’na ait Güney Lefkoşa Sur içinde yapımı devam eden Lefkoşa Belediye Binası karşısındaki 2 toplumlu Cafe’de dün yapılan etkinlikle birlikte ödüller için başvuru kabülüne başlandı. Yeni süreç için başvurular Ekim 2015 sonuna kadar devam edecek.
Vakfın Güney Kıbrıs temsilcisi Marios Mısırlıs, etkinlikte yaptığı konuşmada, 2 toplumlu anlayışla çalıştırılacak Stelios Cafe’nin şimdilik her hafta Salı günleri öğleden sonra açık olacağını duyurduktan sonra ‘ortak işbirliği ödülleri’ konusunda şu bilgileri aktardı: 
“ Seri girişimci, Easy Group sahibi Stelios Hacı-İoannou kurucusu olduğu Stelios Philanthropic Foundation (Stelios Hayırseverlik Vakfı) tarafından 2009 yılında başlatılan ortak girişimleri teşvik ödülleri uygulamasıyla 6 seferde 40 projeye toplam 1 milyon 200 bin euro ödül dağıtıldı. Geçen yıl 100 bin euro tutarındaki ödülü 10 girişimci grubuna 10’ar bin euro olarak dağıtan Vakıf bu yıl ödülü 3’e katlayarak 30 girişimci gruba 10’ar bin euro olarak toplamda 300 bin euro dağıtma kararı aldı. Yeni karar çerçevesinde geçmiş ödüllere başvuru yaparak kazanan veya kazanamayanlar da bu yıl yeniden başvuru yapabilecekler. On-line olarak başvuru da kabul edilen Stelios Hayırseverlik Vakfı ödülleri için www.stelios.com/stelios-award-cyprus adresinden başvuru yapılabilir.” 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner473