banner564

Kapalı maraş'ta yeni gelişme: "İngiltere'den Maraş için Las vegas planı"

"Maraş’ın Las Vegas’a çevrilmesi planı bir uyarı”

Kapalı maraş'ta yeni gelişme: "İngiltere'den Maraş için Las vegas planı"
banner598

DİSİ eski Başkanı Averof Neofitu yeni bir başarısızlık olması halinde bunun Kıbrıs sorunundaki prosedürünün sonu, Kıbrıslı Rumlar için çok daha acı bir dönemin başlangıcı olacağını söyledi.

Alithia’ya göre İngiliz Daily Express gazetesinde Maraş’ın Akdeniz’in Las Vegas’ı haline getirilmesi planının dünyanın farklı bölgelerinden milyarder yatırımcılar konsorsiyumunun önerisi olduğunu okuduğunu kaydeden Neofitu “Maraş’ın Las Vegas’a dönüştürülmesi planının, devam etmekte olan prosedürde olası yeni bir çöküşü neyin takip edeceğine dair bir uyarı olduğu” görüşünü ortaya koydu.

Neofitu “olası bir başarısızlık prosedürün sonu olacak ve bizim açımızdan işgalden çok daha acı yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Ada’nın esaret altındaki paçası, özgür tarafın boğazında hançer olacak” ifadelerini kullandı ve bu tehlikenin, mevcut prosedürde aşırı derecede kararlılık, ciddiyet ve sorumluluk gereğine işaret ettiğini kaydetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turkish Power
Turkish Power - 2 ay Önce

Mr Hasanaki siz ve rumlar daha ne uzuntuler acilar tadacak tahmin bile etmek cok zor

Hasan Nuri
Hasan Nuri - 2 ay Önce

Sayın Cumhurbaşkanımız BMGK kararı olan Maraş’ın SİNGAPUR olacağını söylemişti Maraş’ı Siyaset değişimi ile neden SİNGAPUR yapıyoruz acaba bilen var mı ??

SIRADAKİ HABER

banner608

banner473