banner564

KKTC temsil edildi

Lions Kulüpleri bu yıl Tunus’ta yapılan  Akdeniz Dayanışması Gözlemevi Observation) Konferansına katıldı

KKTC temsil edildi
banner598

Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet gösteren Lions Kulüpleri bu yıl Tunus’ta yapılan 24. Akdeniz Dayanışması Gözlemevi  (Mediterranian Solidarity Observation) Konferansına katıldı.
Akdeniz LionsKonferansı’nda her yıl Akdeniz ülkelerini ilgilendiren konularda belirlenen temada tebliğler sunulur. Bu yılın teması “Akdenizde Büyük Zorluklar” (The Great Challenges of the Mediterranian) olarak belirlendi.
Konferans Komitesi tarafından  “Ada ülkelerinde su temin problemleri” konusunda Ln. Duygu Adahan Kuran, Ln.Süheyla Üçışık Erbilen ve Ln. Ezcan Özsoy tarafından ortak hazırlanan tebliğin sunumuna onay verildi.
İçme ve Kullanma Suyu İhtiyacı’nın Türkiye Üzerinden Borularla Kıbrıs’a Gönderilmesi Projesi üzerine hazırlanan tebliğ 1. oturumda Ln. Duygu Adahan Kuran ve Ln. Ezcan Özsoy tarafından sunuldu.
Konferans sırasında Kuzey Kıbrıs Toplumsal Hizmet Kulüpleri Federasyon Başkanı Duygu Adahan Kuran ve heyet üyeleri Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği Başkanı Douglas X. Alexander ile çeşitli konuları görüşme fırsatı buldu.
Tunus’ta ülkemizi başarıyla temsil eden heyet adaya döndü
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
GERMANIUM
GERMANIUM - 1 yıl Önce

HANGİ SIFATLA KATILDILAR.BU ÜLKEDE CBAŞAKNI,BAŞBAKAN VE BAKANLAR,GÖREVLERİNİ, LİONSLARA MI DEVR ETTİ ??????** BU LEGAL MİDİR ???????????????????????????

SIRADAKİ HABER

banner582

banner608

banner581

banner473