banner564

Yeni girişimler için fırsat

İstanbul’da sanayi ürünlerinin tanıtımına yönelik düzenlenen fuara KKTC’de 5 firma katıldı

Yeni girişimler için fırsat
banner598

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, bu yıl 46’ncısı düzenlenen "Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul"da beş sanayici firma ile ikinci kez temsil ediliyor.
Kıbrıs Türk Sanayi Odası’ndan (KTSO) yapılan açıklamaya göre, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yer alan  fuar bugün kapılarını ziyaretçilere açtı. KKTC'li firmalar fuarda TC Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) desteği ve KTSO ile Sanayi Dairesi’nin organizasyonuyla yer alıyor. 
Fuara bu yıl Cyprocable Ltd., İKAS Mobilya, Onalt Sanayi, SBC Boru Ltd. ve Glasstech Trading Ltd.’in katıldığı belirtilen açıklamada, firmaların; elektrik kablosu, ev mobilyası, mutfak ve kapı, boya ve yapı kimyasalları, cam ve alüminyum sistemleri ile çeşitli ebatlardaki temiz ve atık su boru sistemlerini sergilediği ifade edildi.
Fuarın, güçlü küresel ağıyla inşaat sektörüne yeni iş fırsatları, ortaklık imkanları ve satın alma olanakları sunmayı amaçladığı belirtildi.
Açıklamada, her yıl düzenlenen “VIP Alım Heyeti Programı” ile bu yıl 70’ten fazla ülkeden 400’den fazla yabancı alıcıyı ağırlayacak fuarı 55 bin kişinin ziyaret etmesinin beklendiği belirtildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474