Kıbrıs’ı coşturdu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Merit Park Hotel’de sahne alan Ebru Gündeş, söylediği şarkılarla gönülleri yeniden fethetti

Kıbrıs’ı coşturdu
Onur ULAĞ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Merit Park Hotel’de sahne alan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, uzun siyah elbisesi ve zarafetiyle konuklarını adeta büyüledi. Sahneye 10. Yıl Marşı’nı söyleyerek çıkan Ebru Gündeş, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum” diyerek performansına başladı. Yaklaşık bin hayranının izleyemeye geldiği Ebru Gündeş, söylediği şarkılarının ardından ayakta alkışlandı. Konserinin ilk bölümünde duygusal parçalarla konuklarını hüzünlendiren Ebru Gündeş, daha sonra hareketli parçalarla konser alanını coşturdu. Şarkılarının pek çoğunu konuklarıyla birlikte hep bir ağızdan seslendiren Ebru Gündeş, konserinin büyük bölümünü sahneden inerek hayranlarının arasında sürdürdü.
Unutulmayan eski parçalarını da seslendiren Ebru Gündeş, özellikle “Sen Allah’ın bir lütfusun”, “Fırtınalar” ve “Demir attım yalnızlığa” gibi zihinlerde unutulmayan şarkılarını konuklarıyla hep birlikte seslendirdi. Enerjisi ve performansıyla konuklarına adeta bayram coşkusu yaşatan Ebru Gündeş’in dansçılarının şovları da büyük alkış aldı. 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2016, 06:14

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER