Rüya Taner, Ayşegül Zaim ve Bülent Günkut 2020’de yaşadıklarını ve 2021’den beklentilerini Diyalog’a anlattı

Sahne özlemi

Rüya Taner, Ayşegül Zaim ve Bülent Günkut 2020’de yaşadıklarını ve 2021’den beklentilerini Diyalog’a anlattı
banner432

Funda BEDİR

Rüya Taner: İlk kez ülkemde bu kadar uzun kaldı
  Ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden ünlü sanatçımız Rüya Taner 2020 yılını değerlendirirken 
“Çok zor bir yıldı ama iyi tarafından baktığımda 10 yaşımdan bu yana ilk kez ülkemde bu kadar uzun kaldım. Ailemle doya doya vakit geçirme fırsatı buldum. Özlem giderdik” dedi.
   Pandemi sürecinde çalışmaya devam ettiğini belirten Taner şöyle dedi:
   “Repertuvarıma yeni eserler kazandırdım. Piyano Aranjmanlarını yaptığım halk ezgilerinden oluşan kitabımı bitirdim ve piyasaya sunmak üzereyiz.” 
   Rüya Taner “2021’den beklentiniz nedir?” sorusunu yanıtlarken “Bir an önce sahneye çıkmak ve dinleyiciyle buluşmak en büyük dileğimdir” dedi.

*****
Ayşegül Zaim: Sahneden, çiftlik hayatına döndüm
   Sevilen sanatçı Ayşegül Zaim, 2020’de yaşadıklarını Diyalog’a anlattı. Zaim şöyle dedi:
   “Uzun zamandır eşimin planladığı benim de yürekten desteklediğim bir çiftlik hayalimiz vardı. Malum pandemi döneminde her şeyin doğalına ulaşmak istedik. Gazi Bey çiftliğini halkın kapısına getirdik, doğal yaşantımızdan herkes faydalansın diye evlere servis de yaptık. Ekonomik olarak zorlandığımız bir dönemde iş imkanı sağlamış olduk. Ayrıca kızım İlyada ilk teklisini bitirdi önümüzdeki günlerde tüm dijital ortamda dinleyicisi ile buluşacak… Oğlum da bir yaşına bastı.”
   Ayşegül Zaim 2021’den beklentilerini şöyle aktardı:
   “Önce sağlık… Normale dönüp rahat hareket edebildiğimiz korkusuzca gezebildiğimiz bir yıl diliyorum ve en mutlu olduğum yerde; sahnede hep beraber şarkı söylediğimiz günlere bir an önce geri dönmeyi diliyorum.”

*****
Bülent Günkut: 2021’de yola devam
   Manken Ajansı sahibi, başarılı sunucu Bülent Günkut “2020 yaşamımda hayret ve şok yılı olarak anılacak. İnsanlığı bütün sektörleri ile sarsan, bozan, öldüren Covid-19 asla hatırlamak istemeyeceğim bir yıl olacak. Dilerim 2021’de bu virüs yok olur gider” dedi.
   Yeni yılda sağlık dileyen Günkut şöyle dedi:
   “Hiç olmazsa sağlıklı yıllarımıza dönelim... Her birimizin yaşamlarında yarım kalan, hayata geçmesi gereken onlarca projeleri, yaşayacakları ve sunumları vardır. İnsanlık için, ülkemiz için neler neler. İnşallah ailem ve takdir eden, değer veren insanımla 2021’de nerede kalmıştık diyerek aynı yola devam edeceğim. Güzellikleri yaşa ve yaşat diyorum.”

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ozlem
ozlem - 3 hafta Önce

Bir zamanlarin hopy yoppy cocugu Serdar Denktas bunun abiside boyleymis Bu serdar bankanin icini bosaltmisti Kudret Ozersayda benim gotum kelmi deyip bi de o pompaladi hortumladi (Mine Boyaci Eski kocasi) millete devlete gecirdiler sonuc mu?Alisti bunlar alistirdi milleti bunlar Devletin icinde serefsiz satilmis vatan hainleri bu serefsiz o. cocuklari hirsizlari berat ettirdi. Bunlar alismis calmaya talana hortuma kadin kiz cocuk peskes cekmeye.Dur diyen ne yapiyosun diye namuslu adami da ortadan kaldirdilar. Vatan haini de serefsiz de cok devlette calisan. Nasil olsa, biz Serdar Denktas -Muge -Mine Boyaci -Kudret Ozersay olarak kesemize kaliyor talanlar- fonlamalar- calmalar havada ucusan kocanlar- istasyon arazileri-dandik tiriskadan bi universite (Bolumleri talan hirsizlik hortumlama fonlama pezevenklik) Kisaca bu Denktas-Boyaci-Ozersay ailesine-yardim yataklik eden Eminyet gucleri, Adalet bakanligi Savcilar-Hakimler-Istikbarat-Emniyet gorevlileri artik biliyolar ki yardim ederlerse bu ailelere serfsiz haysiyetsiz onursuz pez…k , vatan millet haini olacaklarini. Serdar Denktas senin baban bu ulkede calisti karsiligini da tiskirincaya kadar bol bol aldi ve size de peskesi zaten cekti.(Imam osurursa cemaat de Sicarmis) Bu da sen ve ailen Kisilere, Millete, Devlete Askere, Emniyete,istikbarata gecirme-duzme-hayatlariyla oynama hakki vermiyor. krallik yok burda serdar muge uctas uckagittas 1992-93 yaptigin serefsizligin hesabi acik bende kapanmadi. 1993-94 hesap acik kapanmadi. 2000-2003 hesap acik kapanmadi. Caldiklarini talan ettiklerini fonladiklarini faiziyle iade edicen Serdar Denktas mis efendiy mis. Mugeee-Mineee-Kudreeettt simdi uyanik ya hopi yopi serdar denktas, kudret ozersaya sinyal veriyor millet keriz bi bu uyanik it telefonla mesaj atsana arasana Başsavcı Sarper Altıncık,i ( bide kullaniyo savcinin haberi bile yoktur kim bilir serdas denktas uckagitdas dalavereci serefsiz boyun) dokunulmazlığı kaldırılsa da istifası reddedilen, eski Başbakan, UBP Milletvekili Hüseyin Özgürgün’ün yargılanmasına adaya geldiği gün başlanacağını açıkladı. "Geldiği gün, yargılama başlar…” serdar denktas sinyalleri bu ahlaksiz hep gazeteler uzerinden sinyal verir telefonlari dinleniyormus

SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner468

banner460