banner493

Yeşilova startı verdi

Süper Lig ekiplerinden Merit Alsancak Yeşilova yeni sezon çalışmalarına önceki gün yaptığı idmanla başladı

Yeşilova startı verdi
banner432

Beyzade ÜNALMIŞ
Yeni sezon hazırlıklarına önceki gün başlayan Merit Alsancak Yeşilova’da teknik direktör Şenol Canbulat planlama ve düşüncelerini Diyalog Spor’la paylaştı. Ortamı inanılmaz özlediklerini ve yeniden döndükleri için son derece mutlu olduklarını aktaran Canbulat, sağlıklı ve kazasız belasız süreci devam ettirmek istediklerini söyledi.

Planlamamız hazır
Teknik heyetle birlikte hazırlık dönemine dair tüm planlamalarının hazır olduğunu belirten Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Şenol Canbulat, bu bağlamda dün başladıkları çalışma sürecine pazartesi itibariyle devam edeceklerini söyledi. Yeni sezon itibariyle camianın önemli ismi Eray Yavuk’u da aralarına dahil ettiklerini belirten Canbulat, Eray’ın da bu sezon aralarında olacağını söyledi. 

Haziran hafif, Temmuz’da hazırlık maçları
Haziran ayını hafif tempo ile geçireceklerini Temmuz itibariyle temponun artacağını ifade eden Şenol Canbulat, 24 Temmuz itibariyle Mağusa Türk Gücü karşılaşması ile hazırlık maçlarına başlayacaklarını ifade etti. Canbulat bu maçın ardından 28 Temmuz’da Yenicami ile hazırlık maçlarının devam edeceğini söyledi.

Ağustos’ta yine Yenicami ve MTG ile maç
Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Şenol Canbulat, 25 Ağustos Yenicami, 28 Ağustos’ta ise Mağusa Türk Gücü maçları ile hazırlık karşılaşmalarını tamamlayacaklarını belirtti. 

Temmuz ve Ağustos’ta kamp
İki etaplı kamp döneminin de sezon öncesi kendilerini beklediğini söyleyen Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Şenol Canbulat, ilk kampın Temmuz sonu ikinci kampın ise Ağustos sonu olacağını sözlerine ekledi. 

banner508
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner474

banner460