banner564

“Rahat olsun”

Babacan, “Erdoğan, ekonomiyi batırınca yine bizim dönemdeki başarılarla övünüyor, görevi devrettiğinde borçları yine kapatacağız” dedi

“Rahat olsun”
banner598

DEVA Partisi lideri Babacan, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekonomiye yönelik sözlerine yanıt vererek “Sayın Erdoğan, tek imzayla yönettiği ekonomiyi batırınca yine bizim dönemdeki başarılarla övünüyor. Rahat olsun. Krizden çıkış planı yine bizim elimizde. Kendisinin birkaç ay sonra bize devredeceği borçları da kapatacağız” dedi.
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Memur-Sen’in dün Ankara’da düzenlediği ‘Sözleşmeliye Kadro Şenliği’nde yaptığı konuşmada ekonomiye yönelik söylediği sözlere, sosyal medya hebasında yaptığı paylaşımla yanıt verdi.
Babacan, Erdoğan'ın kendisine yönelik "Devlet vatandaşına borçlu olamaz dedik. Altılı masada içlerinden bir tanesi var, 'Devlet olarak bunu ödeyeceksin' diyen benim. Bu talimatı veren benim" ifadelerine tepki olarak "Rahat olsun. Krizden çıkış planı yine bizim elimizde" dedi.
Babacan, paylaşımda şunları kaydetti:
Sayın Erdoğan, tek imzayla yönettiği ekonomiyi batırınca yine bizim dönemdeki başarılarla övünüyor. Rahat olsun. Krizden çıkış planı yine bizim elimizde. Kendisinin birkaç ay sonra bize devredeceği borçları da kapatacağız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner608

banner473