banner556

Utanmaz adam

Cezaevinden çıktı, birlikte yaşadığı kadını erkeklere pazarlarken suçüstü yakalandı

Utanmaz adam
Adana'da küçük yaştaki mağdureyi zorla alıkoymak ve fuhuş yaptırmak suçlarından cezaevinde bulunan 38 yaşındaki Kemal Çetin, tahliye olduktan bir hafta sonra, nikahsız yaşadığı 41 yaşındaki N.Y.'yi erkeklere pazarlarken suçüstü yakalandı. 
Merkez Sarıçam İlçesi'nin İstiklal Mahallesi'ndeki TOKİ konutlarında bir kadının para karşılığı fuhuş yaptığı bilgisini alan Ahlak Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Kuaför salonunda çalışan Kemal Çetin'e cep telefonundan ulaşan polis müşteri gibi konuşarak,  gece ilişkiye girebilecekleri bir kadın bulmasını istedi. Kemal Çetin, polisin daha önce de 3 kez fuhuştan işlem yaptığı nikahsız yaşadığı N.Y.'nin ev adresini verdi. Eve gelen polisler, Kemal Çetin'e seri numaraları alınmış parayı teslim ettikten sonra N.Y. ile birlikte gözaltına aldı.
Sorguya alınan Kemal Çetin'in, geçen yıl da N.Y.'nin gelinine fuhuş yaptırdığı iddiası ile tutuklandığı, tahliye olunca İmamoğlu İlçesi'nde oturan 15 yaşındaki Z.T.'yi fuhuş batağına düşürdüğü iddiasıyla tekrar yakalanıp tutuklandığı anlaşıldı. Her iki olayla ilgili açılan davalarda yargılaması devam ettiği belirtilen Çetin, "Bir hafta önce cezaevinden çıktım. Paraya ihtiyacım vardı. Nikahsız eşim fuhuş yapmayı teklif etti, ben de müşteri buldum" dedi.
Mağdur olarak ifade veren N.Y. serbest bırakılırken, Kemal Çetin çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2015, 09:58
banner560
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474