banner564

Teklifler bekleniyor

Kapalı zarf yöntemi ile yapılacak ihalede oğlak 120 TL/kg ve keçi 85 TL/kg taban fiyat ile satışa sunulacak

Teklifler bekleniyor
banner598

Devlet Üretme Çiftlikleri (DÜÇ) Dairesi, 25 baş kasaplık oğlak ve 10 baş kasaplık keçinin, kapalı zarf yöntemi ile canlı ağırlık üzerinden satılacağını duyurdu. Daire, taban fiyatlarının oğlak için 120 TL/kg ve keçi için 85 TL/kg olarak belirlendiğini kaydetti.
Daireden yapılan açıklamada, tekliflerin, KDV’siz olarak verileceği ifade edilerek, idarenin, herhangi bir teklifi kabul etmek zorunda olmadığı belirtildi.
Ödemelerin peşin veya banka teminatlı çekle yapılacağı kaydedilen açıklamada, kasaplık satışına sunulan hayvanların Ercan Devlet Üretme Çiftliği’nde görülebileceği ifade edildi.
Tekliflerin en geç 18 Ağustos Cuma günü saat 11.00’e kadar Şht. Tğm. Doğuş Uran Devlet Üretme Çiftliği’ndeki teklif kutusuna atılması gerektiği kaydedilen açıklamada, geç gelen tekliflerin dikkate alınmayacağı belirtildi.
İhaleyi kazananların en geç 25 Ağustos Cuma gününe kadar hayvanları almak zorunda olduğuna dikkat çekilen açıklamada, mesai bitimine kadar hayvanların alınmaması durumunda ihale kararının iptal edileceği bildirildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner474