banner564

Arıklı Kaçakların ülkelerine gönderilmesi için Polis'e tam yetki verildiğini açıkladı

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, yabancılarla ilgili yapılan düzenlemeleri Meclis Genel Kurulu'nda açıkladı. Bakan Arıklı, polise bu konuda tam yetki verildiğini ve kaçakların ülkelerine geri gönderildiğini belirtti

Arıklı Kaçakların ülkelerine gönderilmesi için Polis'e tam yetki verildiğini açıkladı
banner598

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, yabancılarla ilgili yapılan düzenlemeleri Meclis Genel Kurulu'nda açıkladı. Bakan Arıklı, polise bu konuda tam yetki verildiğini ve kaçakların ülkelerine geri gönderildiğini belirtti.

 
Ayrıca, Ercan Havalimanı'nda İçişleri Bakanlığı için özel bir yer ayrıldığını ve ilerleyen zamanlarda kaçakların mahkemeye çıkarılmadan ülkelerine gönderileceğini ifade etti.

ARIKLI: ASGARİ ÜCRETTEKİ ARTIŞ ANLAMSIZ!

Asgari ücret ve pahalılık konusundaki görüşlerini de dile getiren Arıklı, asgari ücretin son yılların en iyi rakamına ulaştığını ancak ülkedeki pahalılığın önüne geçilmediği sürece artışın anlamsız olduğunu vurguladı.

Geçmişte denetim yetkisinin belediyelere verilmesi için çalıştıklarını ancak sonuç alınamadığını belirten Bakan, özellikle temel gıda maddelerinde piyasayı denetlemek için gerekirse yeni bir sistem oluşturulması gerektiğini ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Nuri
Hasan Nuri - 4 ay Önce

Cezaevlerimizi Yurtlarımızı ve pek yakında Hotellerimizi dolduracağımız İhraç edemediğimiz Kaçaklar ve Suçluları geri göndermek için Sayın Bakanımız Yetkiyi Polise değil de kasası boş Maliyemize niye vermiyor acaba ?

Volkan Bey
Volkan Bey - 4 ay Önce

Sayin Bakan bey, yine meydanlara boş boş konuşuyor!

Ck
Ck - 4 ay Önce

Neye göre, kime göre anlamsız????? Size göre mi yoksa bize göre mi????

SIRADAKİ HABER

banner608

banner474