banner564
banner556

Başbakan Erhürman, 50 öğrencinin katıldığı yaz dönemi kurslarını yerinde izledi

Çalışmaları takdir etti

Başbakan Erhürman, 50 öğrencinin katıldığı yaz dönemi kurslarını yerinde izledi

 Başbakan Tufan Erhürman, İTÜ Sürekli Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek, Başbakanlık, Evkaf İdaresi ve İstanbul Teknik Üniversitesi işbirliğinde yürütülen ve 50 öğrencinin katıldığı yaz dönemi kurslarındaki çalışmaları yerinde izledi. 

Yapılan açıklamaya göre, Başbakan Erhürman, ziyarette yaptığı konuşmada, öğrencilere, “eğitimlere yaz sonrasında da devam edelim mi” sorusunu sorduğunu ve güçlü bir evet cevabı aldığını, bunun da kendisini çok memnun ettiğini kaydederek, “Bu cevap bize yüklenen bir görevdir. Tekrardan gerekli görüşmeleri yapıp yaz sonrasında da bu eğitimin devam etmesini sağlamak için gerekli planlamayı yapacağız. Gözlemlerim ve aldığım bilgiler bana öğrencilerin burada hem çok güzel zaman geçirdiklerini, hem de çok hızlı bir gelişme kaydettiklerini gösteriyor.  Ben, 2 Temmuz’da da burada öğrencilerimizle birlikteydim. Kaydettikleri ilerleme gözle görülecek kadar büyük. Bu benim için çok büyük bir mutluluk kaynağı” dedi.
Başbakan Erhürman, eğitimlerin başarıyla yürütülmesinde çok önemli katkıları olan İTÜ, öğretmenler, öğrenciler ve sponsorlara duyarlılıklarından ve gönüllülüklerinden dolayı teşekkür etti.  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner474