“Birlikte başaracağız”

Lefke’deki etkinlikte konuşan Denktaş ve Özersay, Fehmi Çamlıköylü’ye destek belirtti

“Birlikte başaracağız”

 Halkın Partisi Lefke’de etkinlik düzenledi. Etkinlikte HP Lefke Belediye Başkan adayı Fehmi Çamlıköylü önceliklerini anlattı, bu yarışın kazananı olacaklarına dair inancını yineledi.

Etkinlikte konuşan DP Genel Başkanı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, “Lefkemiz Fehmi kardeşimizle daha güzel bir olacak, bunu birlikte başaracağız” dedi.
Bölge halkına hitaben konuşan HP Genel Başkanı Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ise çalışan “HP’li belediyeler kentlerimizi iyi yönetecek, kötü yönetimden kaynaklanan mutsuzluklara son verecek, nitelikli bir kadroyla Fehmi kardeşimizin liderliğinde huzur veren bir kenti halkımızla birlikte kuracak, neşeli insanların dolaştığı kentleri hayal olmaktan çıkarıp gerçek yapacağız” dedi.
Özersay, insanımızın hizmet beklediği birçok konunun varlığının bilincinde olduklarını ve bu hizmetin hızlı sağlanabilmesi ve sorunları aşmanın yanı sıra yeni yatırımların önünün açılabilmesi için HP’li belediyelerin tam gün hizmet vermesi gerektiğine işaret etti.
Özersay, şunları ifade etti:
“Belediyelerin temel amacı hizmet etmektir. Vatandaşın var olan sorunlarının çözülmesi aynı zamanda yenilerinin oluşmasının önlenmesi yerinden yönetimle mümkündür. Belediyelerin sorunlarının gündem oluşturduğu mevcut durumu kabul etmiyoruz. Bunun yerine üretilen hizmetlerin gündem olduğu, örnek alındığı, ülkeye yayıldığı bir anlayışı ülkemizde hakim kılacak, kötü yönetimden kaynaklanan belediye sorunlarını tarihe gömeceğiz. Halkımıza güler yüzlü, zamanında ve kaliteli hizmet vereceğiz.” 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER