banner493

Birlikte en iyi hizmet

Güzelyurt Polis müdürü Manicioğlu, Güzelyurt Belediye Başkanı Özçınar’ı ziyaret etti

Birlikte en iyi hizmet
banner432
Güzelyurt Polis Müdürü İsmail Zeki Manicioğlu, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar’a nezaket ziyaretinde bulunarak, yeniden belediye başkanı seçilmesinden dolayı kutladı.
 Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, seçim döneminde vatandaşlara verdiği sözleri yerine getireceğini ve bu yeni dönemin insan odaklı yatırımların yapılacağı bir dönem olacağını söyledi.

“İlişkiler daha ileri taşınacak”
Polis Örgütü ile Belediye arasında var olan uyumlu işbirliğinin halkın güvenliği açısından daha da ileriye taşınacağını belirten Özçınar, birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyulan bir dönemden geçildiğini, dolayısıyla tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliğiyle hareket edilerek halka en iyi hizmetin verilmesi gerektiğini ifade etti. Gerek polis örgütü, gerekse diğer kurum ve kuruluşlarla yapılacak işbirliği çerçevesinde sorunların çözülebileceğine olan inancını belirten Özçınar, bir kentin asayişinin ve huzurunun sağlanması yönünde büyük sorumluluk taşıyan Polis Örgütü ile sorunları asgari düzeye indirmek için, her türlü katkıyı yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2014, 09:45
banner512
YORUM EKLE
YORUMLAR
banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner472

banner460