banner556

DP Genel Başkanı Ataoğlu’nun ‘birlik ve beraberlik’ çağrısı olumlu etki yaptı

Partiye 300 kişi katıldı

DP Genel Başkanı Ataoğlu’nun ‘birlik ve beraberlik’ çağrısı olumlu etki yaptı

Demokrat Parti (DP) Girne’de önceki akşam düzenlenen etkinlikle 300 kişinin partiye katıldığını duyurdu. DP basın bürosunun açıklamasına göre; Genel Başkan Fikri Ataoğlu’nun “birlik ve beraberlik” çağrısının ardından önceki akşam partiye katılanlar için bir organizasyon düzenlendi. Demokrat Parti yetkilerinin de katılımıyla oluşan organizasyon, Coronavirüs önlemleri doğrultusunda gerçekleşti. 
Konukların girişte ateşleri ölçüldü, maske uyarısında bulunuldu.
Girne’de başlayan katılımların artarak süreceğini belirten DP Girne İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Harun Demir, “Bu katılım son değil, bundan sonra daha da artarak katılımlar olacak, en kısa zamanda partimize yine yüksek katılımlı bir organizasyon planlıyoruz” dedi.
Demokrat Parti Genel Başkanı Fikri Ataoğlu konuşmasında, özverili çalışmalarından dolayı herkese teşekkür etti.
DP Girne İlçe Başkanlığı’nın “Bütün siyasi partilere baktığımızda bize en yakın, kucaklayıcı, samimi ve içten olan, ayrıştırıcı hareketler içerisinde olmayan parti Demokrat Parti’dir” açıklamasını anımsatan Ataoğlu, Girne örgütünün yaptığı katkıları partililerle paylaştı. 
“Yapılan çalışmalar sonucunda başarıyı hep birlikte elde edeceğiz” diyen Ataoğlu, “Demokrat Parti dışındaki diğer parti içlerindeki kavgalara ve huzursuzluklara baktığımızda, bunlardan huzursuzluk duyan kardeşlerimizin adresi Demokrat Parti olmuştur. Çünkü bizim işimiz kavga değil, gönül işi... 
Ne mutlu bize ki, bu süre içerisinde Demokrat Parti olarak kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu hareketlerde toplumunu, insanını ve gencini düşünerek hareket etmiştir” ifadelerini kullandı.

Birlik ve beraberlik şart
Pandemi dönemindeki gelişmeleri anımsatan Ataoğlu “Pandeminin başladığı ilk günlerde Demokrat Parti olarak insanımız, memleketimiz ve gençlerimiz gailesiyle, oluşturmuş olduğumuz ekiplerle çalışmalarımızı sürdürdük, önerilerimiz ilgili bakanlıklara ilettik” açıklamasını yaptı.
Ataoğlu konuşmasında, “Birlik ve beraberlik düşüncesiyle, bugün ve bugünden sonra atacağımız adımlarda Anavatan Türkiye ile birlikte ve dirsek teması içerisinde olmamız gerektiğinin bilinci içerisinde hareket edeceğiz” dedi. 

banner560
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner472